Soccer Club Swap Shop "The Catalogue"

Programme Awards 2014-15

Home
NO PROGRAMME NO FANS
Programmes Speedway
Programme Awards 2008-09
Programme Awards 2009-10
Programme Awards 2010-11
Programme Awards 2011-12
Programme Awards 2012-13
programme Awards 2013-14
Programme Awards 2014-15
Programme Awards 2015-16
Programme Awards 2016-17
Programme Awards 2017-18
Programme Awards 2018-19
Programme Awards 2019-20
Programme Awards 2020-21
Season 2019-20
Season 2020-21
Programme Awards 2015
Speedway Awards 2009
Speedway Awards 2011
Speedway Awards 2012
Speedway Awards 2013
Speedway Awards 2014
Wants
2013 Ladies Football Programmes
2015 Rugby League
programmes 2018-19
Rugby League Programmes 2012-13
Orders Status 2011
orders 2012
Orders 2013
orders 2014
Orders 2015
Orders 2016
Orders 2017
Orders 2018
Orders 2019
Orders 2020
Postal Charges
Badges - Football
Other Itams
Links

Internationals
Ireland, England,  England U17, Scotland,  USA,  Brazil,  England U20,

Premiership
Stoke C *, Arsenal, Leicester C *, Tottenham, Chelsea,  Newcastle Utd,  Sunderland *, QPR *, Southampton, Burnley,  Hull City, Crystal Palace, Aston Villa, Liverpool, Manchester City, WHU, Everton, Swansea C, WBA,
1.  Leicester C  2. Stoke C   3. Sunderland & QPR

Championship
AFC Bournemouth *, Ipswich T, Cardiff C, Rotherham, Blackburn R, Watford *, Nottingham For, Norwich C,  Derby Co, Huddersfield T, Middlesbrough, Bolton, Reading, Brighton, Millwall, Blackpool,  Wolverhampton Wanderers, Sheffield Wednesday, Birmingham City, Wigan Athletic,
1.  AFC Bournemouth    2.  Watford  3. Brighton & Hove Albion

Division One
Peterborough Utd, Yeovil Town,  PNE, Fleetwood Town,  Notts County, Port Vale, Chesterfield, Walsall, Crawley Town, Coventry City, Sheffield United, Rochdale, Gillingham, Crewe, Swindon Town, Milton Keynes Dons, Colchester Utd,  Oldham Athletic, Bristol City,
1. Sheffield Utd   2.  Gillingham   3. Preston North End

Division Two
Stevenage, Newport Co, Oxford Utd, Mansfield T, Dagenham & Redbridge,  Wycombe Wanderers, Burton Albion, Carlisle United, Luton Town, Morecambe, Plymouth Argyle, Portsmouth, AFC Wimbledon, Northampton Town, Shrewsbury Town, Tranmere R, Cambridge United, Bury, Accrington, York City, 
1.  Newport County   2. Portsmouth  3. Oxford Utd

Final Placings
1.  AFC Bournemouth
2.  Leicester City
3.  Stoke City
4.  Watford
5.  Sheffield United
6.  Sunderland
jt   QPR
8.  Brighton & Hove Albion
9.  Newport County
10 Portsmouth
11 Wolverhampton Wanderers
12 Manchester City
13 Gillingham
14 PNE
15 Oxford United
16 Tottenham
17 Reading
18 Cambridge United
19 Plymouth Argyle
20 Millwall

in processon League Top 40
1.   Marske United
2.   Rushall Olympic
3.  Darlington 1883
4.  Chelmsford City
5.  Wealdstone
     Leamington
     St Helens Town
8   Ramsbottom
9.  St Neots Town
10 Sheffield
11 Maidstone United
12 Wootton Bassett Town
13 Epsom & Ewell
14 Grimsby Town
15 Tonbridge
16 Bridlington Town
17 Hoddesdon Town
18 Taunton Town
19 West Allotment Celtic
20 Rossington Main
     Cleethorpes Town
22 Chorley
23 Saffron Walden Town
24 Herne bay
25 Guildford City
26 Chippenham Town
27 Aldershot |Town
28 AFC Rushden & Diamonds
29 Binfield
30 Penrith
31 Tooting & Mitcham United
32 Tiverton Town
33 Easington United
34 Wimborne Town
35 FC Clacton
36 Winterton Rangers
     Hall Road Rangers
38 Bosham
39 Cradley Town
40 Brackley Town
     Stowmarket Town
42 Bournemouth
     Ashford United
     Wivenhoe Town
     Haverhill Borough
46 Alnwick Town
47 Haverhill Rovers
48 Graham Street Prims
49 Claycross Town
50 Cheltenham Civil Service 
     Denaby United 
     Oxenhope Recreation 

Merit
Essex FA Senior Cup Final
Middlesex FA Senior Cup Final

 
Conference
Grimsby Town *, Dartford, Barnet *, Altrincham, Wrexham, Chester, Kidderminster Harriers, Lincoln C, Forest Green Rvs, Gateshead *, Dover Ath, Aldershot T *,  Macclesfield T, Barrow, Bristol Rovers, Southport, Eastleigh, Braintree Town ",  FC Halifax Town, Woking, Torquay Utd, Alfreton Town, Welling United,
1. Grimsby Town  2.  Aldershot T  3. Barnet

Conference South
Boreham Wood, Wealdstone *, Gosport Borough, Concord R, Sutton Utd, Farnborough, Hayes & Yeading Utd, Maidenhead Utd, Chelmsford C *, Ebbsfleet Utd, Whitehawk, Basingstoke Town, Bath C, Bishops Stortford, Weston Super Mare, Staines Town,
1. Chelmsford City  1. Wealdstone  3.

Conference North
Guiseley, Fylde, Chorley, Solihull Moors, Hednesford T, Stalybridge Celtic, North Ferriby Utd, Tamworth, Brackley T, Colwyn Bay, Boston Utd *, Lowestoft T, Worcester City, Stockport Co *,  Leamington *,
1.  Leamington  2. Chorley  3. Brackley Town

Isthmian League
Premier
Harrow Borough,  Leiston T, VCD, Hendon, Lewes, Billericay T, Tonbridge *, Enfield, East Thurrock Utd, Maidstone Utd *,  Grays Athletic, Hampton & Richmond Boro, Wingate & Finchley, Dulwich Hamlet, Kingstonian, Bury Town, Hornchurch, Witham Town, Bognor Regis Town, Canvey Island,
1.  Maidstone  United  2. Tonbridge   3.

North
Cheshunt, Barkingside, Gr Wakering Rvs, Cray Wanderers,  Chatham Town, Brightlingsea Regent, Redbridge, Aveley, Soham Town Rangers,
Maldon & Tiptree,

South
Sittingbourne, Herne Bay *, Carshalton Ath, Folkestone Invicta, Horsham, Merstham, Three Bridges, Ramsgate, Tooting & Mitcham Utd *, Hastings Utd *, Guernsey,  Hythe Town, East Grinstead T, Walton Casuals, Whitstable T, Faversham T, Redhill, Walton & Hersham,  Worthing, Chipstead, South Park, Corinthian Casuals,
1. Herne bay  2. Tooting & Mitcham

Southern League
Premier
Hitchin Town, Redditch Utd, Weymouth, Paulton Rovers, Dorchester, Bideford, Arlesey Town, Chesham United, Dunstable Town, Royston Town, Chippenham T *,  St Neots Town *, Cambridge C, Histon, Corby Town, Truro City,
1. St Neots T  2. Chippenham T

Central
Aylesbury United, Potters Bar T, Beaconsfield SYCOB,  Northwood *, Uxbridge, Daventry T, AFC Hayes, St Ives T, Nth Greenford Utd, Marlow, Egham T, Chalfont St Peter, Aylesbury, Rugby Town, Kettering Town, Bedford Town, Bedworth Utd, Hanwell Town,
1. Northwood

South & West
Tiverton T, Mangotsfield T *, Bashley, Bridgwater Town, Fleet Town, AFC Totton, Stratford Town, Wantage Town, Taunton Town *, Clevedon Town, Wimbourne Town *, Merthyr Town, Cinderford Town, Bishop's Cleeve, Larkhall Athletic,
1. Taunton T   2. Tiverton Town   3. Wimborne Town

Northern Premier League
Premier
FC United,  Curzon Ashton, Whitby T, Barwell, Matlock T, Rushall Olympic *,  Stourbridge, Workington, Halesowen T, Stamford, Ramsbottom *,
1. Rushall Olympic   2. Ramsbotton

North
New Mills, Lancaster C, Warrington Town, Scarborough, Droylsden, Salford C, Ossett Albion, Harrogate Railway, Darlington *,  Kendal Town,
1. Darlington 1883

South
Romulus, Sutton Coldfield T, Market Drayton, Coalville Town, Spalding Utd, Stafford R,  Carlton T,  Sheffield *,
1. Sheffield

Spartan South Midland
Premier
Hadley, Oxhey Jets, Leverstock Green, Sun Sports, Kings Langley, Hertford T, Cockfosters, London Colney, AFC Dunstable, Berkhamsted, Ampthill T, London Tigers, Holmer Green, Stotfold, Harefield Utd, Tring T, Hoddesdon T *, St Margaretsbury, Biggleswade United,
1. Hoddesdon T

One
Welwyn Garden City, Edgware Town, Crawley Green *, London Lions, Bedford, Amersham T, Broxbourne Boro, Hatfield T, Woodson Park,   Risborough R, Stony Stratford, Bush Hill R, Buckingham Athletic, Winslow United,  Harpenden T,
1. Crawley Green

Two
Clean Slate,  Bradwell St Peter, 61 FC Luton,

Eastern Counties
Premier
Brantham Ath, Felixstowe & Walton, Ipswich Wanderers, Walsham Le Willows, Wivenhoe T *, Gorleston, Mildenhall T, Kirkley & Pakefield, Haverhill Rvs *,  Thetford Town,  FC Clacton *, Hadleigh United,
1. FC Clacton  2. Wivenhoe Town  3. Haverhill Rvs

Division One
Halstead T, Woodbridge T, Stowmarket Town *, Braintree T res, Saffron Walden Town, Haverhill Boro *,
1. Saffron Walden T   2. Stowmarket T   3. Haverhill Borough

Combined Counties
Premier
Spelthorne Sports, Chertsey T, Epsom & Ewell *,  Camberley Town,  Guildford City *,
1. Epsom & Ewell  2. Guildford C

One
Bedfont & Feltham, CB Hounslow Utd,  Farleigh Rvs,

Hellenic
Premier
Binfield *, Wootton Bassett T *,  Brimscombe & Thrupp, Flackwell Heath, Ardley Utd, Newbury, Reading Town,
1. Wootton Bassett T  2. Binfield

East
Rayners Lane, Brackley T, Wokingham & Emmbrook,
1. Brackley Town 

West
Longlevens,

Reserves
Rayners Lane,

Southern Counties East (Kent)
Erith Town, Sevenoaks Town, Fisher, Rochester Utd, Beckenham T, Deal Town,  Canterbury C, Erith & Belvedere, Phoenix Sports, Tunbridge Wells,  Ashford Utd *,  Crowborough Athletic, Greenwich Boro,
1. Ashford Utd

Essex Senior League
Ilford, Greenhouse, Haringey Boro, FC Romania, Basildon United, Newham, Barking,  London Bari,  Clapton,

Midland Football League
Premier
Alvechurch, Shepshed Dynamo, Rocester, Atherstone Town,

One
Bolehall Swifts,

West Midlands Regional League
Premier
Pegasus Juniors, AFC Bridgnorth, Cradley Town, Black Country  Rangers, Shawbury Utd, Shifnal Town,
1. Cradley Town

Two
Bartley Green Illey,

Northern Counties East League
Premier
Heanor Town, Worksop Town, Albion Sports, Bridlington Town *,  Cleethorpes T *,  Shaw Lane Aquaforce, Parkgate, Barton Old Boys, Nostell MW,
1. Bridlington T  2. Cleethorpes T

One
Hemsworth MW, Hall Road R *, Eccleshill Utd, Winterton R *,  Grimsby Borough, Emley, Penistone Church, Rossington Main *,
1. Rossington Main  2. Hall Road R  & Winterton R

Northern League
One
Whitley Bay, North Shields, Ashington, Guisborough T, Consett, Penrith, Morpeth Town,  Marske Utd *,  Jarrow Roofing *, Shildon, Sunderland RCA, West Allotment Celtic *,  Ryton CW
1. Marske U  2. West Allotment Celtic

Two
Ryton & Crawcrook, Brandon United, Seaham Red Star, Thornby, Norton & Stockton Ancients, Heaton Stannington, Willington, Alnwick Town *, Washington, Whickham,
1. Alnwick T

United Counties League
Premier
Desborough Town, Wellingbough Town, `Harborough T, AFC Rushden & Diamonds *, Potton Utd,
1. AFC Rushden & Diamonds

One
Northampton Spencer, Bugbrooke St Michaels, Potton Utd, Irchester Utd,  Wellingborough Whitworth,

Western League
Premier
Willand Rvs,  Gillingham Town,

One
Chippenham Park,

North West Counties
Premier
West Didsbury & Chorlton, 1874 Northwich, Runcorn Linnets, AFC Liverpool, Congleton T, Runcorn Town,  St Helens Town *,
1. St Helens T

One
Cammell Laird, Barnton,

Sussex County
Division One
Eastbourne Utd, East Preston,

Division Three
Burgess Hill & Hurst Albion, Bosham *, Southwick, Roffey,
1. Bosham

Wessex League
Premier
Brockenhurst, Bournemouth *, Winchester City,  Lymington Town, Alresford Town,  Moneyfields, Petersfield Town,
1. Bournemouth

Division One
Hythe & Dibden,

East Midlands Counties
Holbrook Sports, South Normanton Ath, Graham Street Prims *,
1. Graham Street Prims

South West Peninsula League
East
Crediton  United,

Central Midlands League
North
Clay Cross Town, Phoenix, Bentley Colliery, Kinsley Boys, Newark Town, Ollerton Town, Thorne Colliery,  Thoresby CW,  Sherwood Colliery, Welbeck Welfare, Westella & Willerby, Easington United, Glapwell, Harworth Colliery, Bilsthorpe,  Askern.Appleby Frodingham,  Dinnington Town,  Brodsworth Welfare,
1.  Easington United   2. Claycross Town

South
Belper Utd,  Swanwick Pentrick Road,  Southwell City, Pinxton, Mickleover Royals, Mickleover RBL, Linby Colliery, Hucknall Rolls Royce, Hucknall Town, Holbrook St Michaels, Eastwood Community, Clifton All Whites, Bullwell,

Reserve
Graham Street Prims, Dunkerk, Dronfield Town, Borrowash Victoria, Teversal, Radford, Matlock Town, Heanor Town, Holbrook Sports,

Middlesex County
Premier
Cricklewood Wanderers,  LPOSSA,

Herts Senior League
Premier
Mill End Sports, Whitwell Sports,

Essex & Suffolk Border
Coggeshall T,

Olympian League
Basildon T,

West Yorkshire League
Oxenhope,

West Riding League
Division 2
Honley (west riding)

Dorset Premier League
Premier
Wareham Rangers,

Sheffield & Hallam County Senior League
Premier
Houghton Main, Swallownest MW,

Division Two
Denaby United,

Anglian Combination
Division One
Beccles T,

West Cheshire League
Vauxhall Motors,

Gloucestershire Senior League
Cheltenham Civil Service,

Perry Syteet & District League
Lyme Regis Bantams,

Youth
WHU U21, Arsenal U21, Barkingside U21, Uxbridge U21, Newport Co, Brighton, Knaresborough T, Bournemouth, Zulte Waregem U20, Durham County, Sunderland U21, Worcestershire SFA, Tottenham, Chelsea, Middx FA Under 18 Final,  Middx FA Under 13 Final, Middx FA Under 14 Final, Middx FA Under 11 Final,  Middx FA Under 12 Final,

Scotland
Top
1. Hearts
2. Aberdeen
3. Albion Rovers
4. Livingston
5. Dumbarton

Premiership
St Mirren, Hamilton, Ross County, Inversness CT, Celtic. St Johnstone, Motherwell, Aberdeen, Partick Thistle, Dundee, Kilmarnock,

Championship
Hearts *, Livingston, Dunfermline Ath, Rangers, Falkirk, Cowdenbeath, Dumbarton,  Alloa Athletic, Ayr United,  Queen of the South,

One
Morton, Brechin City,

Two
Elgin City, Albion R,  Berwick R, Montrose, Annan Athletic, Clyde,

Non League
Awards
1. Formartine United
2. Luncarty
3. Nairn County
4. Gala Fairydean

Glasgow University,  Threave Rovers, Dalbeattie Star, Gala Fairydean Rovers, Selkirk,  Vale of Leithen, East Kilbride, Luncarty *, Wick Accademy, Formartine Utd *,  Nairn County,  Preston Athletic,

Wales
Top 10
1. Holywell Town
2. Carmarthen Town
3. Llanrug United
4. Barmouth & Dyffryn
5. Holyhead Hotspur
6. Flint Town United
7. Cefn Druids
8. Bangor City
9. Caersws
10 Denbigh Town

Premiership
Cefn Druids, Airbus UK, Carmarthen Town, Bangor City,

HG Alliance
Caersws, Porthmadog, Denbigh T, Llanidloes T, Llandrindod Wells, Caernarfon T, Buckley T, Conwy Borough, Penycae, Guilsfield, Llandudno,  Flint Town Utd, Holyhead Hotspur,  Mold Alexandra, Rhydymwyn,  Rhayader Town,

Welsh Alliance
Division One
Pwllheli, Barmouth & Dyffryn Utd *, Penrgyndeudraeth, Holywell T *, Kinmel Bay, Llanrug, Glantraeth, Llanberis, Llandudno Junction, Llanfairpwll,  Gwalchmai,  Llanrwst United,

Division Two
Halkyn Utd, Nantlle Vale, Blaenau Ffestiniog Amateurs, St Asaph C,

Gwynedd League
Nefyn Utd,

Welsh National  League
Premier
FC Nomads, Saltney Town,

Division Two
Barry Town Utd,

Division Three
Lliswerry,  Cardiff Grange Harlequins

Mid Wales League
Division One
Aberaeron, Llanrhaeadr,

Ceredigion League
Division One
Newcastle Emlyn, Felinfach, Lanboidy,

Division Two
Pencader, Ser Dewi Stars,


South Wales Amateur League
Dynamo Aber,

Cardiff & District League
Canton Rangers,

Cardiff Combination League
Tiger Bay,
Womens Super League
Division One
Arsenal, Manchester City, Birmingham City, Notts County,
1st  Arsenal Ladies and Manchester City Ladies

Division Two
Aston Villa, Barnet, Watford, Yeovil T, Reading, Millwall, Oxford Utd,
1st Millwall Lionesses  2nd Watford Ladies

Other
Leverstock Green Ladies, Sporting Albion, Bradford C, Ipswich T, Curzon Ashton Ladies, Inter Service Championship, Sheffield *,  Middx FA Capital Senior Cup Final,  Middx FA Girls Under 13 Final, Middx FA Girls Under 14 Final,

Ireland
Airtricity League
Premier
Athlone Town, Bray Wanderers,  Sligo Rovers, Cork City, Shamrock Rvs, Bohemian,

One
Longford Town,

Northern Ireland
Crusaders, Ballinamallard Utd, Linfield,

France
US Boulogne, USDLDunkerque, Rijnsburgse Boys,FC Volendam,

Holland
AZ Alkmaar, Kozakken Boys,  NAC, RIOS 31, MVV Maastricht, EVV,

Other
Shakhtar, Petrolul Ploiesti, Heimverein VHL ,Polonia Warszawa,  Pelikan Lowicz, KSK Heist, KSC Lokeren, SG94, , Stuttgart, Wolfsburg, Eintracht, Wolfsburg Ladies,  Anderlecht,  Beveren, Zulte Waregem, KSV Rumbeke, Zulte Waregem Ladies, Villareal CF, Villareal unofficial, Hercules CF, Deportivo Alcoyano, Levante UD, Elche CF, FC Basel,  CDE Tenerife, Athletico Bilbao, KV Mechelen, ASV Geel, Koninklijke HFC,

Other
Emirates Cup, Birmingham St Marys Hospice, Ravens Sevens, Potters Bar Charity Cup Final, SWP Bowl & Vase, Essex FA Saturday Junior Trophy Final, Middx FA Junior Trophy Final,  MIddx veterans Final,  Middx Sunday Jnr Final, Middx U21 Final, Middx Ritson Trophy Final,  Middx FA Junior Cup Final,  Essex Senior Cup Final, Middx FA Intermediate Final, Middx FA Premier Final, John Hartson Foundation, HG Alliance League Final,  Middx FA Snr Challenge Cup Final, 

Sunday
Halfway, HT Sports, Queens Park, Middx Sunday Intermediate Final, Middx Jnr Trophy Final, Middx FA Sunday Premier Final,

LATE ARRIVALS
Conference South
Havant & Waterlooville,

Conference4 North
Gloucester C, Bradford PA,

Northern Premier
Trafford,

North West Counties
One
Irlam,

Eastern Counties League
Premier
Norwich United,

Wessex League
One
Ringwood Town,

United Counties League
One
St Neots Yth & Saints,

Midland Football League
Premier
Walsall Wood,

Herts County
Premier
Sandridge R, Hatfield,

Surrey Elite League
Balham,

Cambridgeshire County
Bar Hill,

Cup Finals
Hinchingbrooke Final,

Youths
Stoke City U18,  MK College,

Foreign
Sparta Prague, SK Aritma Prague, Admira Prague, Gaffin Vlasim,

total  754