Soccer Club Swap Shop "The Catalogue"

programmes 2018-19
Home
NO PROGRAMME NO FANS
Programmes Speedway
Programme Awards 2008-09
Programme Awards 2009-10
Programme Awards 2010-11
Programme Awards 2011-12
Programme Awards 2012-13
programme Awards 2013-14
Programme Awards 2014-15
Programme Awards 2015-16
Programme Awards 2016-17
Programme Awards 2017-18
Programme Awards 2018-19
Programme Awards 2019-20
Programme Awards 2020-21
Season 2019-20
Season 2020-21
Programme Awards 2015
Speedway Awards 2009
Speedway Awards 2011
Speedway Awards 2012
Speedway Awards 2013
Speedway Awards 2014
Wants
2013 Ladies Football Programmes
2015 Rugby League
programmes 2018-19
Rugby League Programmes 2012-13
Orders Status 2011
orders 2012
Orders 2013
orders 2014
Orders 2015
Orders 2016
Orders 2017
Orders 2018
Orders 2019
Orders 2020
Postal Charges
Badges - Football
Other Itams
Links

Bracknell Town v Wealdstone unofficial  1
Brackley T v Northamton T  2
Haringey Borough v Cheshunt, Hanwell T    50p
Hartlepool v Sunderland,/Middlesbrough  1
Huddersfield T v Olympic Lyonnais  2
Leeds Utd v Las Palmas  2
Leicester C v Valencia CF  3.50
Newcastle U v Ausberg  3
St Albans v Luton T  2
Staines Town v Wealdstone 20p
Torquay v Forest Green/Cardiff C/Plymouth/Bristol C  2
Wealdstone v Maidenhead U/Aldershot T , Bromley/Cardiff City  1
Whitby challenge cup  Middlesbrough, Hull, Sheffield u  2
Wycombe v WHU  2
Airbus UK v Chadderton / Colwyn Bay  1.50

SEASON
Arsenal v WHU, Brentford CC "Watford, Vorskla Poltava EL, Everton   3.50
Aston Villa v Birmingham City, QPR  3
Barnsley v Everton U21 CT, Man City U21 CT  1.50, Porthsmouth, Peterborough  3
Chelsea v Arsenal,  Manchester U, Wolves, PAOK EL, Tottenham CC, Tottenham, Manchester C, Brighton    3.50
Crystal Palace v Southampton, Arsenal, Leicester C, Tottenham  3
Derby Co v Nottm For, Bristol C, Middlesbrough  3
Fleetwood v Barnsley, Gillingham    1
Grimsby Town v Forest Green Rvs, Lincoln C , Oldham, Morecambe, Port Vale, Exeter C,  Colchester U, Tranmere R, Swindon T, Notts Co, Macclesfield, MK Dons, Cheltenham , Cambridge U ,Northampton , Bury,Stevenage Boro , Carlisle U   3  Rochdale  LC, MK Dons FAC   2.50
Huddersfield T v Southampton, Brighton, Burnley, Everton    3.50
Hull C v Blackburn R, Swansea   3
Leeds United v Rotherham U, Ipswich T, Brfentford , Reading  3.50
Leicester C v Fleetwood CC,  Huddersfield T, Everton , Southampton CC, Manchester C, Watford, Cardiff, Southampton, Brighton, Manchester U, C Palace      3.50
Lincoln C v Swindon T , Northampton, Newport, Port Vale, Morecambe, Grimsby, Carlisle, Notts Co, Crawley, Stevenage   3
Manchester C v Brighton, Bournemouth, Everton, C Palace, Rotherham FAC, Hoffenheim CL, Wolverhampton, Chelsea     3
Mansfield T v Crawley    3
Middlesbrough v Notts Co, LC, Rochdale  LC , Birmingham C, WBA, Burton CC, Ipswich, Aston V, Blackburn, Peterborough FAC     2
Morecambe v FC Halifax FAC, Notts Co, Cambridge U  3
Newcastle U v Tottenham, Chelsea, Arsenal  3
Newport Co v Notts Co, Oxford Utd CC, Grimsby T  3
Notts County v Cheltenham, Tranmere   3
Port Vale v Crawley, Newport Co, MK Dons, Lincoln C, Sunderland FA Cup   3
Preston North End v Stoke C, Hull C    3
Rotherham U v Reading  3
Scunthorpe v Fleetwood, Rochdale   3
Sheffield Utd v Hull C, Norwich C , Derby, Barnet FAC, Blackburn     2
Shrewsbury v Man City U21  1, Peterboro, Plymouth   3
Stoke City v Brentford, Wigan, Hull C, Swansea C, Blackburn R, Bolton , Middlesbrough, QPR, Derby Co , Ipswich T, Millwall , Bristol C, PNE, WBA, Nottm For, Reading,  Sheff Wed, Rotherham , Norwich C    3.50
Tottenham v Inter Milan  CL  5
Watford v C Palace, Tottenham  3.50
WBA v Brentford, Reading, Leeds Utd   3.50
Wycombe v Luton , Bradford C 3.50

Amersham Town v Rayners Lane  1
Ashford U v Thamesmead, Horsham YMCA FAC, Haywards Heathm FAT  2
Ashton Utd v Trafford, Boston U FAT, Alfreton, Curzon Aston, Stockport Co  2
Aveley v Hanwell T  LC  2
Axminster v Alphington, Sidmouth, St Martins, Stoke Gabriel, Newton Abbott, Elmore, Bovey Tracey, Ilfracombe, Torridgeside   1
Barkingside v Sporting Bengal, Leyton Ath FAC  1.50, Enfield, St Margaretsbury   1
Barnet v Bristol Rvs FAC, Gateshead, Bath C FAT, Stockport FAC, Dorchester  FAT, Hampton msc, Sutton U, Carshalton FAT    50p
Barnet v Dagenham & Re4dbridge, Braintree, Eastleigh, Maidenhead U, AFC Fylde, Braintree T  FAC, Chesterfield, Brentford msc SF   50p  colour teamsheets
Barnstable v Bideford, Moneyfields, Mangotsfield, Paulton, Fleet, Yate, Cinderford  2
Barton T v Handsworth P, Yorkshire Am, Brandon FAV, Pennistone Ch, Worksop, Maltby Main, Bridlington  1
Basingstoke T v Hendon /Walton Cas , Harrow   1
Bath v Hungerford  2.50
Bedfont Sports v Little Common  FAC, FC Romania, Egham, Northwood, Chipstead   1
Bedford Town v Chipstead FAT, Dunstable, Camnbridge C, Aylesbury, Nth Leigh, Barton R, Yaxley, Corby, Coleshill  2
Bere Alston U v Ludgvan  2
Biggleswade Town v Harrow FAT , Wealdstone FAT 2
Billericay T v Wealdstone, St Albans  3
Blyth Spartans v , Bradford PA, Marske  FAT  2
Boreham Wood v Dagenham & Redbridge, Chesterfield  3
Bournemouth v Newquay  FAV  1
Bovey Tracey v Millbrook, Tavistock , Teignmouth   50p
Brackley T v Darlington, York C, Chorley  2
Brackley Town Saints v Holmer Green, London Coloney FAC, Hadley  FAC  1
Brandon v Billingham T, Thornaby, Esh Winning, Northallerton, Heaton, Billingham Syn    1
Bridlington T v Hemsworth MW, Tyhackley, Worksop T, Handsworth Parramore 1.50
Bridport v Warminster FAV  1
Brocton v Nuneaton Griff  FAV  1
Buckland Ath v Willand R 1.50
Buxton v Gainsborough, Scarborough, Farsley, Nantwich, Matlock   2
Charnock Richard v West Didsbury & C, Runcorn T, Irlam   1.50
Cheadle Town v Eccleshall, Wythenshaw, Barnton, Ellesmere R, Alsager   1.50
Chelmsford C v Billericay T  3
Chesham U v Merthyr T, Weymouth, Wimborne T, Biggleswade T FAC, Dunstable T LC. Harrow   2.50
Chesterfield v Braintree, Aldershot T , Barnet, AFC Fylde, Orient, Maidenhead, Gateshead, Bromley ,Solihull, Wrexham, Salford C    3  Grimsby FAC, Billericay   2
Chippenham v Oxford C, St Albans C   2.50
Chipstead v Dorking W  1
Cirencester v Slimbridge  2
FC Clacton v Ware FAC, Woodbridge, Buckingham Ath FAV, Newmarket, Hadleigh   1.20
Clay Cross Town v Askern  1
Cockfosters v Redbridge lsc, Nth Greenford pc  1
Corinthian Casuals v Westfield  2
Crediton v Newton Abbott, Waldon, St Martins   1
Cullompton v Plymouth, Newquay   1
Darlington v Hereford U, Ashton  2.50
Dartford v Wealdstone  2.50
Didcot v Hitchin T FAC   2
Dobwalls v Porthleven  1
Dorchester T v Harrow  2
Dulwich Hamlet v E Thurrock, Wealdstone   2
Eastbourne Boro v Dartford  FAT  2.50
East Thurrock v Wealdstone  2
Elmore v Alphington, Saltash  1
Epsom & Ewell v Sheerwater, Frimley Gn, Ash United, FC Deportivo  2
Erith & Belvedere v Thamesmead, Kent F U, Lydd T   2
Evesham v Blackfield & Langley, Stourbridge  LC, Yate, Highworth T, Thatcham , Larkhall,  Cirencester, Melksham, Bideford , Street   2
Exmouth v Elburton Villa   1
Falmouth T v Torpoint  1
Farnborough v Harrow   2
Felixstowe & Walton v Grays  2
FC United v Leamington, Bradford PA, Southport, Darlington, Brackley T, Alfreton T    2
Fleet Spurs v Shinewater  1
Frickley v AFC Mansfield, Farsley Celtic, Gresley, Cleethorpes, Stamford   2
Glossop North End v Clitheroe, Trafford, Colwyn Bay, Prescott Cables, Chasetown, Kidgrove  2
Gloucester C v E Thurrock, Wealdstone  3
Greenways v Welling T, Lewisham, Cray Valley, Kent  F Utd  1
Hadley v Leverstock Green FAC  1
Hall Road v Thackley, Bottesford   1
Hampton & Richmond v Weston SM , Billericay 2.50
Harefield v Edgware  1
Harringey Boro v Worthing , , Beckenham lsc, Erith T FAC, Harlow T   1 
Harrogate Rail v Bottesford  1
Harrogate T v York C, Wrexham, Braintree   3
Harrow v Weymouth, Tiverton, Salisbury, Gosport ,Hendon msc, Northwood msc,  "1"  Hartley Wintney, Dorchester T, Basingstoke,  Merthyr T/Beaconsfield, Hendon?Kings Langley, Swindon Supermarine , Walton Cas, Poole, Taunton / Welling  lge/lsc, Frome, Chesham , Wimborne, Staines     2
Hayes & Yeading v Northwood , Hertford T   2 Harrow MSC  1
Hednesford T v Workington, Whitby, Sth Shields, Bamber Bridge, Nantwich T   2.50
Hemel Hempstead v Woking, Hungerford, Gloucester, Oxford C, Chippenham T , Lewes  FAT, Wealdstone , Wingate FAT   2.50
Hendon v Harrow, Phoenix Sp FAC, Lancing FAC, Wimborne, Staines, FAT, Beaconsfield, Met Police   2.50
Hereford v Leamington, Blyth Sp   3
Highgate v Stourbridge  FAC   1
Hitchin Town v Redditch Utd, Banbury U, Godmanchester  FAC, Leatherhead, Barwell, St Ives.Halesowen, Biggleswade T/Needham Market,  Stourbridge, Kings Lynn   2 Harrow lc  1
Holsworthy v Dobwalls   1
Hornchurch v Harrow  FAC  2.50
Ilford v Stansted  1
Jarrow v Crook T  1
Kings Langley v Harrow, Northwood FAC, Poole Town, Weymouth, Basingstoke, Salisbury, Hartley Wintney , Wimborne    1
Kirkley & Pakefield v FC Clacton FAC  1
Leamington v Hereford, Kidderminster, FC United  2.50
Leverstock Green v Oxhey Jets, Harpenden T, London Tigers, Wembley, Watford Accademy hsc, Potton, Tring Ath, Biggleswade, London Colney, Colney Heath     1
Liskeard Ath v Wadebridge  1
London Lions v Harpenden T  lc  1
Longridge v Squires Gate  1.20
Lower Breck v Chadderton, AFC Blackpool, Steeton, Nelson, AVRO, Carlisle C  1.50
Mangotsfield v Winchester C, Yate T, Slimbridge/Cirencester   2
Merstham v Lewes, Burgess Hill, Folkestone   2
Met Police v Harrow, Walton Casuals   2
Merthyr v Wimborne  2
Newquay v Cullumpton R  1
Newton Abbott v Liverton U, Elmore   1
North Greenford v Harrow msc   1
Northwood v Hanwell, Uxbridge, Chalfont St Peters/Harefield Westfield, Hayes & Yeading , Cheshunt, Chipstead , Egham 2.50
Old Bradwell v Bovingdon  1
Orient v Boreham Wood  3
Oxford C v Wealdstone  2.50
Plymouth v Holsworthy   1
Plymstock v Holsworthy  1
Poole Town v Harrow   2
Potters Bar v Haringey Boro  1.50
Prescot Cables v Chasetown, Market Drayton, Sheffield, Runcorn Linnets, St Helens T lsc, Hyde  lc , Clitheroe, Trafford, Radcliffe , Leek T, Widnes, Newcastle T    2.50
Prestwich Hays v Nelson, St Helens, Longridge, Cleator Moor Celtic     1.50
Rayners Lane v Ampthill Town, Brimsdown  1.20
Redditch v Rushall Olympic  2
Royal Wootton Bassett v Flackwell Heath, Reading C, Wantage   1.50
Runcorn T Abbey Hey, Padiham, Squires Gate , Balderswick, City of Liverpool   2
St Albans v Corinthian Casuals FA  Cup   2, Wealdstone, E Thurrock  2.50
St Blazey v Liskeard  1
St Helens T v Bacup, Lower Breck, Longridge
St Martins v Bere Albion dsc, Sidmouth, Alphington, Liverton    1
Salford C v Maidstone, Gateshead, Sutton, Dover, Eastleigh, Hartlep[ool  2
Selby T v Armthorpe, Swallownest, Whickham FAC, E Yorkshire Carnegie, Staveley MW, Winterton, Ollerton , Skegness, Hallam  Kendal FAC    1.50
Sheffield v Pontefract Col, Marske U, Gresley, Tadcaster Albion   2
Slough T v Wealdstone  2
Staines T v Harrow, Harrow msc  2
Staines yth v Aldershot, Hayes & Yeading  50p
Stalybridge v Bamber Bridge, Matlock, Fersley Celtic, Workington, Whitby T  2
Sticker v Callington, Helston, Mousehole   1
Stockport Co v Altrincham, Leamington, 3ands
Stockport T v Stone Dominoes, St Helens T, Rylands,
Stotfold v Godmanchester R   hc 1
Stourbridge v Rushden & Diamonds, Leamington FAC   2.50
Stowmarket v AFC Sudbury, Woodbridge   1
Sunderland RCA v Dunston, Ashington, Stockton T, Hebburn, Whitley Bay  1
Sutton Utd v Salfprd, FC Fylde, FC Halifax, Boreham Wood, Dover, Wrexham , Chesterfield   3
Swindon Super Marine v Harrow  2
Taunton T v Basingstoke, Billericay, Frome  2,
Tiverton v Dorchester, Met Police, Chesham, Kings Langley  2
Torpoint Ath v Launceston  1
Torquay Utd v Hampton & Richmond , E Thurrock Utd , Wealdstone  2
Trafford v Atherton Col, Newcastle T, Clitheroe, Glossop NE   2
Tring Ath v Hadley  1
Truro C v Welling U  2.50
Wadebridge v Penzance  1
Walthamstow v Enfield 1893, Hullbridge Sp, Ilford, Saffron Waldon, Leyton Ath, Takeley  1
Walton Casuals v Harrow  2
Ware v Westfield  1.50
Warrington v Marine FAC, Mickleover Sp, Stafford, Whitby, Lancaster, Prescot Cables    2
Wealdstone v Weston Super Mare , Woking, Concord R, Truro C, Chelmsford C, Gt Wakering Rvs FAC, Hampton & Richmond, Sutton Utd FAC,Torquay/Gloucester C , Eastbourne Boro, Dartford, Hungerford T  Brentford MSC 1,   St Albans, Billericay, Welling, Chippenham, East Thurrock, Dulwich Hamlet ,         3
Wembley v Oxhey Jets, Leverstock Gn  1
West Essex v St Margaretsbury   1
Weymouth v Harrow  2
Whitby Town v Marske, Buxton, Witton Alb, Stalybridge, Hyde, Bamber Bridge, Mickleover Sp, Witton Alb FAT, Grangetown Boys NRSC, Nantwich, Matlock T,  Gainsborough Tr, Warrington, Grantham    2
Wimborne T v Harrow Bor, Weymouth, Kings Langley, Taunton, Walton Cas, Salisbury   2
Woking v Billericay T  3
Worksop T v Handsworth Paras, Bridlington T, Albion Sports, Liversedge, Atherton Rec  1.50
 
Others
Middlesex yth v Wiltshire yth  1
Potton Utd v Baldock T  spartan chal final  1
London Lions v Risborough R  spartan div one final  1
Hitchin T v Hemel Hempstead  herts charity final  1
Boreham Wood v St Albans  herts senior final  1
Larkspur v Harefield U21  sunday final  1

WALES
Aberdare T v Monmouth, Pontardawe   1
Airbus UK v Conwy Boro, Guilsfield, Ruthin, Denbigh, LLAY Welfare WC, Bangor C , Prestatyn  2
Bangor C v Porthmadog, Penrhyncoch   2
Barmouth & Dyffryn v Penrhyndeudraeth  Caernarfon T , Llanrug, St Asaph C, Bodedern Ath, Llangefni 1.50
Barry T v Cambrian & C  WC  2
Buckley T v Porthmadog  1
Caernarfon T v Barry Town U, TNS, Connahs Quay, Newtown   2
Cefn Druids v Aberystwyth T  3
Connahs Quay v Caernarfon, Newtown  2
Conwy United v Guilsfield, Llanrhaeadr YM, Porthmadog, Prestatyn, Gresford,  Penrhyncoch, Ryhl    2
Denbigh Town v Flint Town U, Penrhyncoch, Conwy, Gresford, Prestatyn, WC Rhyl, Airbus UK, Guilsfield, Holyhead T WC, Porthmadog, Flint T Utd      1
Flint T U v Holyhead, Holywell, Conwy, Bala MGC, Porthmadog  1.50
Garden Village v Monmouth, Bridgend Street , Aberdare T, Hakin Utd  WC, Caerau Ely  1
Gresford v Porthmadog  1
Guilsfield v Bangor C, Porthmadog, Connahs Quay   1
Holyhead Hotspur v Porthmadog  1
Holywell T v Penrhyncoch, Llanrhaeadr, Guilsford, Flint, Buckley, Porthmadog, Airbus UK, Buckley, Bangor , Rhyl     1.50
Llanfair United v Porthmadog WC  1
Llangefni v Llandudno  1
Llanghenor v Wattstown  1
Llanrhaeadr  v  Porthmadog  1.50
Monmouth T v Garden Village   1
Penrhyncoch v Portrhmadog  1
Porthmadog v Denbigh, Airbus UK, Buckley, Prestatyn, Rhyl, Ruthin, Conwy Boro, Holwell, Bangor C, Penrhyncoch,, Flint Town U, Airbus UK LCSF, Buckley T, Holyhead H, Conwy, Guilsfield, Gresford,  Llanrhaedr     1.50
Prestatyn T v Porthmadog  1
Pwllheli v Porthmadog  WC  1
Rhyl v Penrhyncoch, Flint, Airbus UK, Ruthin T, Porthmadog, Conwy   1.50
Ruthin T v Porthmadog  1
Ynysddu Welfare v Cefn druids  WC  2

Manai Bridge v Nefyn tgo final  1

SCOTTISH
Berwick v Hibs/St Johnstone  2.50
Dunbar v Eyemouth U  1.20
Falkirk v Inverness, Morton  3
Greenock Morton   3
Kilmarnock v Dundee  3
Livingston v Rangers  3
Motherwell v Livingston  3
Partick v Ross Co  3
St Mirren v   Livingston, St Johnstone  3
Strathspey Thistle v Coldstream   2

Foreign
France
SM Caen v OGC Nice  3
FC Dieppe v FC Saint Lo  3
HAC v Clarermont  3
Fortuna Sittard v De Graafschap  2
SC Condor v Suderelbe, Victoria   1
St Andrews v Camelon  50p
FC St Pauli v FC Heidenhiem  2

LADIES
FA Cup Final  5
Actonians v Oxford Utd FAC, Stevenage    50p
Arsenal v Birmingham C , Birmingham C  CC, Bristol, Everton   2
Billericay v Stevenage, Chichester  1
Bradford C v Sunderland, Guiseley   1.50
Enfield Town v Orient   50p
Huddersfield v Sunderland   1
Hull C v Sunderland  2
London Bees v Chelsea, Millwall,, Lewes, Durham ,Sheff Utd,  Tottenham, Crystal Palace  2 "no longer do programmes"
Portsmouth v Eastleigh hc, Watford  1
QPR v Cardiff C, Watford, Gillingham, Loughborough   50p
Sheffield v Blackburn  2
Sunderland v Nottm For  50p
Watford v Cardiff City , Chichester C, Buckland Ath  WFAC,  C&K Basilton    2
Essex FA Finals Day   1