Soccer Club Swap Shop "The Catalogue"

Season 2021-22
Home | NO PROGRAMME NO FANS | Programmes Speedway | Programme Awards 2008-09 | Programme Awards 2009-10 | Programme Awards 2010-11 | Programme Awards 2011-12 | Programme Awards 2012-13 | programme Awards 2013-14 | Programme Awards 2014-15 | Programme Awards 2015-16 | Programme Awards 2016-17 | Programme Awards 2017-18 | Programme Awards 2018-19 | Programme Awards 2019-20 | Programme Awards 2020-21 | Programme Awards 2021-22 | Programme Awards 2022-23 | Programme Awards 2023-24 | Season 2019-20 | Season 2020-21 | Season 2021-22 | Season 2022-23 | Programme Awards 2015 | Speedway Awards 2009 | Speedway Awards 2011 | Speedway Awards 2012 | Speedway Awards 2013 | Speedway Awards 2014 | 2013 Ladies Football Programmes | 2015 Rugby League | Postal Charges | Badges - Football | Other Itams | Links

E Mail Soccerclubswapshop@gmail.com

Final Late List
Altrincham v Stockport Co 3
Billericay v Havant 2.50
Blyth Spartans v Chester 2
Brocton v Alsager 1
Charnock Richard v Wythenshaw T 2
Chesham v Farnborough 23
Chester v Marske FAC "1
Chester Le Street v Carlisle C 1.50
Chippenham v Concord 3
Chorley v Gloucester C 23
Darwen v Ashton 1.50
Enfield T v Leatherhead 2.50
Frickley v Stocksbridge PS 2
Fylde v Solihull 2
Gloucester C v Southport 2.50
Gateshead v Marske FAC 3
Goole v Emley 2
Gravesend v Havant 3
Grimsby T v Boreham Wood 3
Hampton v Havant 2.50
Hemel Hempstead v Chippenham 2.50
Hitchin v Redditch 2
Hungerford v Havant 2
Kidderminster v York 3
Kingstonian v Cheshunt 2
Maidstone v Chippenham 2.50
Northwood v Haywards Hth FAT 2.50
Runcorn v AFC Liverpool 2
Rushden v Hitchin 2.50
St Albans C v Forest Green R FAC 3
Solihull v Wrexham 2
Stafford v Witton 2
Street v Buckland 1.50
Swindon Supermarine v Harrow 2
Telford v Guiseley 2.50
Torquay v Havant FAC 3
Tunbridge Wells v Walton & Hersham FAV 2
Weymouth v Notts Co 3
Worthing v Wingate 2
York v Southport 2.50

Later Stock July 26th 2022
AFC Dunstable v Hertford T 2
AFC Liverpool v Skelmersdale 2
Alsager v Abbey Hulton 1.50
Alvechurch v Redditch cup 2
Ashton U v Matlock 2
Atherton LR v Bacup 2
AVRO v Runcorn 2
Bamber Bridge v Stafford R 2
Barking v New Salamis cup 1.50
Barnstable v Lymington FAC 2
Basildon v Wingate FAC 2
Basingstoke v Wimborne FAC 2
Bedford v Peterborough Sp cup 3
Bedworth v Winterton FAC 2
Belper v Bedworth 2
Bootle v Trafford 2
Burscough v Congleton 1.50
Bristol MF v Barstable 2
Bromsgrove v Hitchin 2
Buxton v Morpeth 2
Campion v Chadderton 1
Chadderton v Cleator Moor 1
Chalfont St Peter v Marlow 1.50
Chasetown v Barwell 2
Chichester v Whitstable 2
Cleator Moor v Golcar 1.50
Cleethorpes v Melton FAC 2
Coggeshall T v Berkhamsted FAC 1.50
Corby T v Cambridge C 2
Daisy Hill v AFC Blackpool 2
Dulwich Hamlet v Havant 2
FC United v Matlock, Atherton Col 2
Farnborough v Harrow 2
Gainsborough v Witton Alb 2
Glossop NE c Widnes FAC 2
Gosport v Plymouth Parkway 2
Grantham v Bamber Bridge 2
Harlow v Welwyn GC 2
Hartley Wintney v Harrow 2
Hashtag v Witham 1.50
Hyde v FC United 2Ilkley v St Helens 2
Leiston v Hitchin 2
Lincoln U v Shildon 2
Marske U v Hebburn 2
Matlock T v Whitby T 2
Melsham T v Shepton Mallet FAC 2
Merthyr T v Harrow 2
Morpeth v York FAC 2
Mossley v Ashton U cup 2
Nelson v Daisy Hill 2
Peterborough Sp v Tamworth 2
Pontefract Col v Frickley 2.50
Pool T v Chesham 3
Potters Bar v Mertsham 2
Radcliffe Boro v Skelmersdale FAC 2
St Helens v Chadderton 2
St Martins v Stafford T 2
Salisbury v Harrow 2
Shepshed v Chasetown 2
South Park v Harrow FAT 2
Sporting Khalsa v Bedworth 2
Staines v Little Common FAC 2
Stalybridge v FC United 2
Stamford v Bedworth 2
Stocksbridge PS v Shildon 2
Stafford v Hitchin 2
Sutton Common v Bracknell/Farnham cup 2
Tadcaster v Newtown Aycliffe FAC 2
Taunton v Poole 2
Thatcham T v Marlow inc ticket 2
Three Bridges v Hythe 2
Trafford v Colne 2
Truro v Harrow 2
Tiverton v Yate 2.50
Walton Casuals closed club 2
Warrington Rylands v FC United 2
Warrington T v Scarborough 2
Whitby T v Bamber Bridge 2
Winsford v Macclesfield 2
Witton v Mickleover 2
Worksop v Pontefract 2
Wythenshawe T v AVRO 2

Stock Update
Leicester C v Roma cL, Everton, Norwich, Southampton 3

Abbey Hey v Ellesmere R 2
AEK Boco v Portishead T 1
AFC Stoneham v Portland 1
Albion Sports v Sherwood Col 1
Alton T v Sholing FA Cup 1
Anstey Nomads v Sleaford T 1
Aylesbury Vale v Flackwell Heath 1
Axminster v Liskeard 1
Bemerton HH v Clevedon T FA Vase 1
Bilston v Nuneaton Griff 1
Birtley v Bedlington Ter 1
Bishops Cleeve v Worcester Raiders cup 1
Blackfield & Langley v Portland U 1.50
Boldmere v Lichfield 1.50
Bournemouth v Portland U 1
Bovey Tracey v Honiton 1
Bradford T v Cribbs 1
Bridgnorth v Bilston Com 1
Bridport v Buckland 1
Brimscombe & Thrupp v Thnbury T 1
Brixham v Dartmouth 1
Broadfields v Flackwell/Leighton 1
Brockenhurst v Fareham T cup 1.50
Buckingham Ath v Cornard U FA Vase 1
Burnham v Bedford FA Vase 1
Cadbury Ath v Clevedon T 1
Cammelford v Wendron 1.50
Cheadle Heath Nomads v Abbey Hey 2
Cheadle T v Ellesmere R 2
Clevedon T v Bridport 1
Cowes Sports v Bournemouth cup 1
Crediton v Cullompton 1.50
Cullompton v Toirpoint 50p
Curzon Ashton v Alfreton FAT 2.50
Dartmouth v Plymouth Marjon 1
Deeping R v Leicester Nirvana FA Cup 1
Desborough T v Cogenhoe U 1
Devizes v Badshot Lea FA Vase 1
Eccleshiall v Stafford T 1.50
Emley v Athersley Rec 1.50
Exmouth T v Ashton & Blackwell 1
Eynesbury R v Cogenhoe 1
Fairford T v Schrivenham 1
Flackwell Heath v Baldock v 1
Folland Sp v Downton 1
Gillingham T v Portishead 1
Glasshoughton v Hallam 1
Hallam v Harrogate rail 2
Hamworthy v Merthyr T FA Cup 2
Handworth v AFC Mansfield FA Cup 1.50
Hanham v Patchway 1
Harborough v Rothwell Cor FA Cup 1
Hardwicke v Rockleaze R 1
Hengrove v Bishops Lydeard cup 1
Heys v Northwich Vics 1.50
Horndean v Havant & Waterlooville 1.50
Infinity v Brockenhurst 1
Irlam v Albion Sp FA Cup 2
Keynsham T v Helston 1
Langley v AFC Hayes 1
Letchworth GC v Langford 1
Long Grendon v Rushden & Higham 1
Longridge v Bolton Wands 2
Lower Breck v Pennistone Ch FA Cup 2
Lutterworth v Newark FA Cup 1
Malvern T v Bishops Cleve 2
Millbrook v Tavestock 1
Mousehole v Wellington 12
Newcastle Benfield v Nth Shields 1
Northwich Vics v Clitheroe FA Cup 2
Odd Down v Bristol Telephones 1
Okehampton v Stoke Gabriel & Police 1
Oldland v Tytherington 1
Ottery St Mary v Holdsworthy 1
Petersfield v Fawley 1
Pilkington v St Helens T 2
Pinchbeck v Skegness FA Cup 1
Pitstone & Ivinghoe v Berkhamsted Raiders 1
Porchester v Portland 1.50
Portishead v Bristol Telephones 1
Radstock v Hengrove 1
Rayners Lane v Cove 1
Risborough R v Ascot FA Cup, Tring 50p
Rockleaze R v Patchway 1
Ruardean R v Quidgeley W 1
Saltash v BBitton 1
Sanbach v Abbey Huton 2
Selby T v Humber U 1.50
Shaftesbury v Portlsnd 1
Shefford & Campton v Risborough R 1
Sherborne v Odd Down 1
Shifnall v Lye 2
Shrivenham v Burnham FA Cup 1
Sidmouth v Dartmouth 1
Silsden v Knaresborough T 1.50
Skelmersdale v Vauxhall Motors FA Cup 1.50
Sleaford v Heanor 1
Stanway v Enfield 1.50
Staveley MW v Loughborough Uni FA Cup 1
Stockport T W Disbury 2
Stone OA v Rugby 1
Stoke Gabriel & Torbay Police v Plymouth M 2
Stotfold v Langford 1.50
Takeley v Woodford 1.50
Thornbury v Royal Wootton Bassett FA Cup 1
Tytherington Rocks v Warminster 1
US Portsmouth v Horndean 1
Vauxhall Motors v Pdiham 2
VCD v Hythe 2
Wadebridge v Helston 1.50
Warminster v Weton R 1
Wellingborough v Newmarket T FA Cup 2.50
Wellingborough Whitworth v Shefford T & Campton 1
Wellington Am v Alscott Hth 1
Wells C v Ashton & Backwell cup 1
Wendron v Bournemouth 1
West Didsbury & Chorlton v Alsager 2
Winslow v Ampthill 1
Winterton v Grimsby borough 1.50
Woodford v W Essex fold centre 2
Worcester C v Evesham/Stourbridge/Kidderminster 2

Spartan L Cup Hadley v Stotfold 2
Portland OB v Ex Southampton 2.50 "1.79 post"

All non league post 99p
Pro Clubs 1.79

Late Stock
Aston Villa v Chelsea, WHU 3.50
Barnsley v Millwall 3
Birmingham v Bristol C, Nottm For 3
Blackburn R v Reading 3
Blackpool v Bristol C 3
Bournemouth v Birmingham 3
Brighton v Arsenal 3.50
Bristol C v Barnsley 2.50
Burnley v Liverpool 3.50
Burton v Cambridge U 3
Cardiff v Newport Co 2
Cheltenham v Wycombe 3
Colchester v Northampton 3
Coventry v Birmingham C 3
C Palace v Tottenham 3.50
Everton v Liverpool 3.50
Exeter C v Bradford C 3.50
Huddersfield T v Stoke C 2.50
Hull C v Everton FAC 3
Ipswich v Bolton 3.50
Leicester C v A Villa 3
Liverpool v Burnley .50
Man City v Southampton, Wycombe CC, Arsenal, Norwich 3.50
Middlesbrough v Chelsea FAC 3
Millwall v Cambridge U CC 2
MK Dons v AFC Wimbledon 2
Newcastle v A Villa 3.50
Nottm For v Barnsley 3
Oldham v Newport 3
Orient v Mansfield 3.50
Peterborough v QPR FAC 2
Portsmouth v Harrow FAC 3
QPR v Derby Co CC 2.50
PNE v Bristol C 3.50
Rochdale v Notts Co FAC 2
Rotherham v Cambridge U 2.50
Salford v Swindon 2.50
Sheffield Wed v Hartlepool EFLT 2
Shrewsbury v Morecambe 3
Southampton v A Villa 3.50
Stoke C v Huddersfield, Bournemouth 32.50
Sunderland v Wigan 3
Sutton U v AFC Wimbledon EFLT 3
Swansea v Birmingham, Cardiff 1.50
Tottenham v Pacos De Ferreira 3.50
WHU v Brentford 3.50
Wolves v Man Utd 3.50
Wycombe v Morecambe 3

Wales
Aberdare v Baglan 1.50
Abertillery Bluebirds v Caldicot 1
Aberystwyth v Cardiff Met 2
Bala v Flint T 2
Blaenavon v Newport Cor 1
Cardiff Met v Haverfordwesst Co 2
Clydach v New Inn 1
Colwyn Bay v Conwy 2
Conwy v Holywell 2
Corwen v Welshpool 1
Cwmamman v Garden Village 2
Goytre v Undy, Trefelin 2
Gresford v Holywell cup 1
Guilsfield v Conwy 1.50
Llanelli v Newport Co 2
Llanidloes T v Banger C WC 2
Merthyr Saints v Penydarren WC 2
Monmouth v Newport C 2
Newport C v Abertillery EX 2
Newtown v TNS 2.50
Penrhiwceiber v Garden village 50p
Rhondda v Garden Village 1
Ruthin T v Conwy 2
Saltney v Aberysywyth cup 1.50
Treowen v Monmouth 2

Scotland
Aberdeen v Dundee U 3
Alloa v Air
Auchinleck v Hearts cup 2
Caledonian v Edinburgh Univ 2
Celtic v Rangers Feb 3.50
Cove v E Fife 2.50
Dumbarton v Stenhousemuir/St Mirren cup 2.50
Dunbar v Lothian Th 2
Dundee v Brora cup 2
Dundee U v Rangers aug 3
Falkirk v E Kilbride cup 2
Gala Fairydean v E Stirling 2
Greenock Morton v Dunfermline 3
Hearts v Cove cup, Sunderland, Caledonian cup, St Mirren 3
Hibernians v Santa Coloma ECL 2
Hill of Beath v Dunbar 2
Kelty Hearts v Stenhousemuir 2.50
Motherwell v Hibs 3
Newton Grange v Dunbar 2
PenicuikBlackburn U 2
Preston Ath v Auchinleck 2
Raith v Inverness 3
Rangers v Livingston 3.50
St Mirren v Dunfermline 3
Stenhousemuir v Dundee U "B" 1
Stirling v Hearts/Peterhead cup 2.50

Women
Aberdeen v Hamilton 2
AFC Wimbledon v Billericay 2
Birmingham v WHU 2
Blackburn v Watford 2
Boldmere v Solihull 2
Bridgwater v Crawley 1
Chelsea v Everton 2
C Palace v Sunderland 2
Everton v Man City 2
London City v WHU cup 2
Loughborough v Doncaster 2
Manchester C v Tottenham 2
Manchester U v Reading 1.50
Plymouth v Ipswich 2
QPR v Billericay 1
Portsmouth v Hounslow 2
Royal Wootton Bassett v St Austel 1.50
Stourbridge v Sheffield U FAC 2
West Ham v Aston V 2
Weymouth v Sherborne FAC 2.50

Other
Bohemians v F91 Dudelange ECL 3
Glentoran v Crusaders 3
Linfield v FC Fola ECL, Borac Banja ECL 3
Shamrock R v Slovan CL, Durres ConL/Longford 3

Even Later
England v Andora 5
Scotland v Israel WC, Moldova WC 5

Arundel v Shaftsbury 1
Ascot v Spellthorne 1
Atherton Col v Stalybridge 2
Baffins Milton Rovers v Cowes Sp 2.50
Balham v Canterbury FA cup 1
Barkingside v Halstead T 1
Barnton v Isle of Man, New Mills 2
Barton T v North Shields FAV, Staveley MW 2
Bath v Havant 3
Beaconsfield T v Harrow 2
Berks Co v Bagshot 2
Bideford v Barnstable FAC 2
Bridlington v Stocksbridge PS 2
Bridgwater U v Saltash 2
Bridon Ropes v Stansfield 1
British Airways v Rayners Lane 1
Broadfield v Harefield 1
Broadwell Am v Hardwicke 1.50
Brocton v Alsager 1
Bromsgrove Sp v Rushall 2
Buckhurst Hill v Holland 1
Burscough v Longridge 1
Buckland v Newton Abbot cup 1.50
Carlisle C v Billingham Syn 1
Charnock Richard v Padiham 1
Chesterfield v Kings Lynn 3
Cirencester v Kidlington 1
FC Clacton v Saffron Walden 1.20
Clay Cross v Sheffield 1.50
Conset v Bridlington FA Cup 1
Corinthian Casuals v Enfield T, Worthing FAC, St Albans FAC, Potters Bar 2
Corsham v Calne 2
Cradley T v Darlastan 1
Croydon Ath v Redhill 2
Cuxton v Lordswood res/Ashford 1
Dagenham v Salford FAC 3
Darlington v Hereford 2.50
Deal v Southall FA Cup 2
Dearne v Sheffield 1
Dunstable T v Baldock 1.50
Easington Col v Boldon CA 1.50
Eastbourne Utd v Bridon Ropes 1
Ellesmere R v Maine Rd 1
Ely C v Wroxham 1.50
Erith & Belvedere v K Sports 2
Eynesbury U v Sarratt 1
Fakenham v Bury FA Cup 2
Farsley Celtic v Spennymoor 2
Fisher v Raynes Park Vale 2
Frickley v Hebburn, Sunderland RCA FAC 2
Frimley Green v Walton & Hersham 1
Garforth v Glasshoughton 1.50
Glebe v Punjab U 2
Grimsby T v Torquay, Maidenhead 3
Hall Road v North Ferriby 1.50
Hanworth Villa v Loxwood FA Cup 1.50
Harrow v Salisbury 2
Hassocks v Eastbourne U 1
Havant & Waterlooville v Portsmouth 2
Hayes & Yeading v Truro / Harrow 2
Heaton Stannington v Carlisle C 1
Hednesford T v St Ives T 2.50
Holland v Ipswich Wanderers 1
Holyport v Wembley 1Horley T v Fleet T 1.50
Horsham v Worthing 2.50
Kennington v Erith & Belvedere FA Cup 1.50
Kings Langley v Harrow 2
Kings Lynn T v Altrincham/Weymouth 3.50
Kirkley & Pakefield v Wroxham 1
Lakenheath v Wroxham 1.50
Larkhall v Slimbridge 2
Leamington v Alfreton 2.50
Letchworth GC v Stotfold, Grendon 1
Lingfield v Egham T 1
Lymington v Evesham 1.50
Maine Rd v Abbey Hulton 2
Met Police v Harrow 2
Mildenhall v Wroxham FA Cup 1
Mile Oak v Punjab U FA Cup 1
Montpellir v Seaford/Billingshurst 1
Newhaven v Camberley T FA Cup 1
Newton Abbot Spurs v Sidmouth 1.50
North Shields v Ashington 2
Northwood v Haywards Hth FAT 2.50
Norwich U v Long Buckby FA Cup 1
Notts Co v Torquay 3
Parsons Drove v Debenham 1
Portland v Hareham 1.50
Rayners Lane v AFC Hayes 1
Royal Wootton Bassett v Corsham 1.50
Rushall v St Ives 2
Rusthall v Crowborough 2
Ryton Crawhook v Carlisle 1.50
St Neots v Hitchin 2
Shefford & C v Risborough R FAV 1
Sherwood Col v Boston T FA Cup 2
Slough v Havant & W 2
Southam v Marston St 1
Stansfield v Frimley Gn FA Vase 1.50
Stockport Co v Weymouth 3
Stockton T v Marske 2
Storrington v Forest Row 1
Stourbridge v Biggleswade T 3
Studley v Pershore 1
Sunderland RCA v W Allotment Celtic 1
Swaffham v Ely 1
Tonbridge v Havant & W 2
Torpoint v Newton Abbot 2
Trowbridge v Warminster cup 1
Virginia Water v Holyport 1
Walton & Hersham v Guildford C FA Cup 2.50
Welling v Harrow FAC 2.50
Westside v Tooting Bec 1
Whickham v Consett FA Cup 2
Wimborne T v Weston S Mare 2
Windsor v Camberley 1
Wirksworth v Mickleover RBL 2
Wivenhoe v May & Baker 1
Woking v Altrincham 3
Wombwell v Kingsley Boys 1.50
Wroxham v Mildenhall 1
Wyrley U v Bentley 1
Wythenshaw v Ellesmere R 2

Womens
Boldmere St Michaels v Bedworth 1

Wales
Meidfod v Waterloo Rvs res
Vale Utd v Bettws 1

Scottish
Celtic v Motherwell dec 3.50
Vale of Leithen v Rangers B 1

Scotland v Moldova 4
Wales v Austria WC 3

Accrington v Shrewsbury
Aston Villa v Newcastle, Brrentford, Everton, Wolves 3.50
Barnsley v Blackburn, Luton, Coventry, Nottm For
Birmingham C v Nottm For 3
Blackburn v Coventry 3
Bolton v Oxford U
Bournemouth v Hull 3
Bradford C v Stevenage
Brentford v Arsenal 3.50
Bristol C v Luton 2
Bristol R v Plymouth, Swansea, Havant & W, Oxford U, Cheltenham, Oldham 2
Burnley v Brighton, Leeds, Watford, C Palace, Everton, Man Utd 3.50
Chelsea v Aston Villa, Chesterfield FAC, Liverpool 3.50
Cheltenham v Chelsea U23 ppj
Coventry v Northampton CC 3
Dagenham v Salford FAC
Everton v Southampton, Burnley, :iverpool, Arsenal, Newcastle, A Villa 3.50
Huddersfield T v PNE, Everton Lc, Hull C, Millwall, Fulham, Reading, Middlesbrough, Blackpool, Swansea, Derby,Stoke 2
Hull C v Sheff Utd 3
Ipswich v Morecambe, MK Dons 3
Leicester C v Villarreal, Napoli EL, Wolves, Legia Warsaw EL, Spartak EL, Manchester C Burnley, Brighton CC, Chelsea, Liverpool, Tottenham, Watford, Brighton, Leeds, Rennes EL, WHU, Brentford, C Palace, PSV EL 3
Lincoln v Bolton, Rotherham, Plymouth, Ipswich, Charlton, Portsmouth, Fleetwood 3
Manchester C v RB Leipzig CL, Arsenal, Southampton, Wycombe LC 3.50
Manchester U V WHU, Middlesbrough FAC 3.50
Middlesborough v Birminghan, PNE
MK Dons v Sunderland, Burton, Oxford 2
Newcastle Utd v Southampton, Chelsea 3.50
Norwich v Gillingham Fr, Bournemouth, Liverpool, Wolves, CC 2.50, Leicester, Southampton, Leeds, C Palace, Man C, Man Utd, Everton 3.50
Orient v Harrogate 3.50
Peterborough v Plymouth CC 2
Portsmouth v Crewe 3
Preston N E v Manchester U 3.50
Rochdale v Liverpool U21/Bolton ppj 2
Rotherham v Stockport Co FAC 2.5
Salford v Sutton U 2.50
Scunthorpe v Orient 2
Sheffield U v Huddersfield 3.50
Stoke C v Barnsley. Hull, WBA 2
Sutton U v Carlisle 3
Swansea v Birmingham C 1
Watford v C Palace CC 2
WBA v Derby, Luton 3.50
Wigan v Rotherham, Wycombe, Bolton, Portsmouth, Doncaster, Sunderland, Cheltenham, Sheff Wed, Lincoln, MK Dons, Burton Alb, Blackburn FAC, Gillingham, Oxford, Charlton, Crewe
Wycombe v Accrington 3

Abbey Hey v FC Isle of Man, Cheadle T, Rocester, St Martins, Stockport T, Sanbach 1
AEK v Almondsbury 1
Alsager v Cammell Laird 1.50
Alton v Sholing FAC 1
Alvechurch v Peterboro Sp 1.50
Altrincham v Kings Lynn 3
Atherton Coll v Hyde, Bamber Bridge, Ashton U, Stafford R 2
Atherton Labernham v Ashton, Pilkinton, Campion, Holker OB 2
AVRO v Lower Breck, Radcliffe cup 2.50
Axminster v Elmore, Sidmouth, Honiton, Cullompton 1
Baffins MR v Portland, Moneyfields,Christchurch, Andover T, Hartley W cup "2", Hythe & Dibden 2.50
Bamber Bridge v Gainsborough, Hyde 2
Barkingside v Frenford 1
Barnton v Cammell Laird, Maine Rd, 1874 Northwich, St Martins, New Mills, Eccleshall, Abbey Hey 2
Barton v Maltby FAC, Nth Shields FAC, Grimsby Boro, Winterton, Penistone Church, Bottesford, Athersley Rec 1 1
Basingstoke v Bridgwater FAC 2
Beaconsfield v Havant, Harrow 2
Bedford v St Neots FAC Welwyn GC FAC 3
Bedworth v Winterton FAC 2
Berks Co v Bagshot 3
Bexhill v Wick ssc 1.00
Bideford v Barnstable 2
Bishops Cleeve v Corsham T, Cribbs 1.2
Blackpool v Darwen, Ashton, Golcvar, Daisy Hill 1
Blyth Spartans v Spennymoor/Gateshead, Fylde, Bedlington Terriers, Kettering, York 2
Bournemouth v Portland U FAC 1
Bovey Tracey v Stoke Gabriel 1
Brackley v Guiseley, Leamington, Coalville, Southport, Hanley FAC, Fylde, Gloucester, Bradford PA 3
Bradford T v Cribbs 1
Bridlington v Hull C Fr, Frickley, Marske, Worksop, Pentefract 2
Brixham v Newton Abbott 1
Broadfields v Cribbs FAC, South Park FAC, Holyport FAV, Holmer Green, Crawley Green abb, Arlesey, Ardley, Harefield 1 Hastings FAC, Oxhey Jets, Baldock, Flackwell H/Leighton 2
Broadwell Amateurs v Hardwicke 1.50
Brocton v Alsager, Sanbach 1
Buckhurst Hill v Barkingside 1
Buckingham Ath v Burton Pk W 1
Buckland v Wellington, Bridport, Keynsham, Camelford, Newton Abbott slb. Exmouth, Bridgwater, Millbrook, 1.
Burnham v Schrivenham FAC, Egham, Northwood FAC, St Panterleimon, Hanworth V, CB Hounslow, Edgware
Burscough v Longridge, AVRO, Charnock Richard 1
Buxton v Bamber Bridge, Sherwood Col FAC, Atherton Col, Rushall FAC 2
Cadbury v Ilfracombe, Brislington, Mousehole 1
Calne v Schrivenham, Westbury 1
Camelford v Launceston, Liskeard 1
Carlton v Merthyr T Fr 2
Charnock R v Winsford, Eccleshill FAC, Padiham, Kendal cup, Runcorn, Balderswick, Skelmersdale 2
Cheadle T v Isle of Man, Abbey Hey, Sanbach, Stafford 1
Chelmsford C v Havant 3
Chesterfield v Weymouth, Guiseley FAT, Barnet 3
Chippenham v Hastings FAC, Poole FAC, Hemel Hempstead, Slough, Tonbridge 3
Clacton v Cockfosters, Saffron Walden 1.20
Clay Cross T v Dinnington cup, Ashland R cup, Dinnington 1.50
Cleator Moor v Keswick cup "1", Nelson, Pilkington, Ashton 1.50
Clevedon T v Ashton & Backwell, Bridgwater, Cadbury Heath 1
Chorley v Southport 2
Cirencester v Hamworthy FAC, Stratford, Easington Sp 1.20
Cleethorpes v Loughborough FAC, Melton FAC 2
Corinthian Casuals v Worthing FAC, Enfield 2.50
Corsham T v Fleet, Shrivenham 2
Cowes Spv Bournemouth FAV 1
Cradley Town v Darleston T 1
Crediton United v Holsworthy, Newton Abbot 2
Cuxton 91 v Snodland cup/Thanet/Minster cup, Guru/Rusthall res, Tenterton 1.50
Daisy Hill v Garstang 1
Darlington v Telford, Bradford PA, York, Spennymoor, Kidderminster, Kettering, Gateshead, Hereford 2.50
Darwen v Cleator Moor Celtic 1.50
Devizes v Cheddar, Badshot Lea FAV, Gillingham 1.50
Diss v Wisbech St Mary 1.50
Dunstable v Biggleswade 2
Dunstable T v Baldock T 1.50
Ellesmere R v Alsager, Abbey Hey, Stockport T, Maine Rd 1
Emley v Congleton, Eccleshill, Penistone Church 1.50
Enfield T v E Thurrock U 2.50
Eynesbury U v Sarratt 1
Fairford v Chipping Sodbury, Cribbs 1
Farsley Celtic v Gateshead 2
FC Mancester v FC Legends, Bamber Bridge, Gainsborough, Grantham, Nantwich, Workington 2
Fareham T v Street 1.50
Farnborough v Harrow 2
Folland Sp v Petersfield T, Baffins Milton R 1
Frickley Athletic v Yorkshire Am, Ossett U, Worksop, Hebburn, Shildon, Cleethorpes, Liversedge, Pickering, Tadcaster 2
Fulwood v FC United 2
Garforth v Glasshoughton WRC 1.50
Gillingham v Longwell Gn, Wells 1
Glasshoughton v Worsbrough Br, Nth Ferriby 1
Gloucester C v Bradford PA, Longlevens FAC, Farsley, Telford U, Kettering 2.50
Goole v Sunderland Ryhope FAC/Bottesford, Mansfield, Grimsby Boro, Eccleshill. Garforth, Pennistone Church 2
Grimsby T v Yeovil, Notts Co, Boreham Wood, Chesterfield, Altrincham, Halifax, Bromley, Wealdstone, Kings Lynn, Aldershot, Woking, Solihull Moors, Dagenham, Torquay 3
Guildford C v AFC Croydon 2
Hall Road R v Nth Ferriby 1.50
Hamworthy v Merthyr FAC 2
Harrow Borough v QPR fr, Barnet fr, Yate T, Poole, Weston S Mare, Ramsgate FAC, Dorchester/Hayes & Y, Marlow FAC, Beaconsfield, Chesham//Tiverton, Chelmsford FAC, Wimborne/Gosport, Met Police, Hendon, Truro/Hayes, Kings Langley, Taunton, Swindon Supermarine, Merthyr, Salisbury 2
Hayes & Yeading v Truro/Harrow 2
Hednesford T v Rushall, Lowestoft, Peterboro Sp FAT, Cleethorpes FAC 2.50
Hemel Hempsted v Ware FAC 2.50
Hendon v Dorchester, Harrow, , Wimborne, Tiverton, Swindon Supermarine, Gosport, Yate 2.50
Hitchin v Stevenage/Luton, Nuneaton, Lowestoft, St Ives, Redditch, Leiston FAT, Hednesford, Stourbridge 2.50
Hoddesdon v Woodford FAV, Gorleston FAV, Stanway, St Margaretsbury 1.5
Holyport v Egham
Honiton v Ottery St Mary, Plymouth Marjon 1
Horsham v Hythe T cup, Harringey, Cheshunt
Irlam v Albion Sp FAC, Skelmersdale FAC 2
Kennington v Sutton/Bexhill Fr 1, Sheppey, Canterbury
Kidderminster v WHU FA Cup
Kings Langley v Harrow 2
Kings Lynn v Weymouth/Altrincham 3.50
Langley v Hayes 1
Larkhall v Lymington FAC, Bristol MF, Sholing 2
Leamington v Brackley, Darlington, Hereford, Kettering T 2.50
Leiston v Stourbridge, Harrow FAT 2
Letchworth GC v Long Grendon, Stotfold 1
Liverpool v Burscough, Litherland, AVRO, Longridge 1.50
Lower Breck v Penistone Church FAC 2
Lutterworth v Newark FAC 1.50
Maine Road v Isle of ManCheadle Hth, New Mills 1.50
Marske v Yorkshire Am, Dunstan, Seaham RS FAC, Sth Shields FAC, Chester FAC, Glossop NE FAT, Brighouse, Gateshead, Sheffield, Pontefract Col, Worksop, Tadcaster, Stockton, Stocksbridge, Frickley Ath, Lincoln U
Matlock v Belper FAC
May & Baker v Newbury For 1
Melksham v Frome, Cirencester 2
Merthyr T v Harrow 2
Met Police v Merthyr, Harrow 2
Millbrook v Saltash, Tavistock, Bridport 1
Moneyfields v Stoneham FAC, Porchester 2
Morpeth v Hyde FAC 2
Newhaven v Camberley FAC 1
Newton Abbott v Stoke Gabiel, Brixham, Callington cup, Honiton, Cullompton 1.50
North Ferriby v Nostell MW 2
Northwood v Haywards Hth 2.5
Norton Ath v Dersingham 1
Norwich U v Long Buckby FAC, Newmarket T FAC 1
Oakhampton v Ivybridge 1
Odd Down v Wetherington, Welton 1
Oldland Abbotonians v Wells, Almondsbury, Welton/Hengrove 1
Oxhey Jets v Didcot T FAC, Arlesey, Kingstonian FAC, Dunstable 1
Peckham v New Romney, Crockenhill, Fleetdown, Tudor Sports 1
Pilkington v Chadderton, Ilkley, Bacup, Ashton T, Golcar, Steeton, Nelson, Garstang 2
Pontefract v Yorkshire Am FAT 2.50
Portland U v Alresford, Brockenhurst, Alton, Hamble Club, Verwood, Fareham 1.50
Porchester v Horndean FAC, Blackfield & Langley 1,50
Prescot Cables v Mossley, C O Liverpool, Kendal, Trafford, Market Draydon, Newcastle T 2
Rayners Lane v Hillingdon, Langley, Woodley, Sheerwater FAV, London Lions, Eversley, Raynes P, Berks Co, CB Hounslow, Aldermaston, Bedfont & Eltham, Enfield Boro cup, Cove. Enfield Boro, Sandhurst, Deportivo + cup, Kennington, Berks Co cupAFC Hayes 1
Redcar Ath v Middlesbrough fr 1, Newcastle BS, Northallerton, Hemsworth MW FAC, Penrith, Whickham, Benfield, Seaham Red Star, Scarborough cup, Consett, Sunderland Ryhope 2
Redcar T v Blyth T 1
Rocester v Maine Road 1
Royal Wootton Bassett v Westfields, Chipping Sodbury, Lydney, Cribbs, Torpoint FAV, Longlevens, Malvern T, Fairford T 1.50
Runcorn T v Litherland, Skelmersdale, Wythenshawe, Congleton, Ashton, Vauxhall 2
Rushall Olympic v Hitchin 2
St Austell v Sticker, Callington, Launceston 2
St Martins v Hinckley FAV, Wythenshawe 2
Saltash v Helston 1
Sandbach v St Martins, Isle of Man, Maine Rd 2
Seaford T v Heather St Johns 1
Shefford & Campion v Risborough 1
Selby T v Hall Road, Glasshoughton, Parkgate, Humber U 1.50
Shepshed Dynamoes v Histon, Halesowen 2
Shepton Mallet v Andover NS, Ashton, Taunton FAC Buckland, Saltash 1
Sherringham v Huntingdon, Needham Market res, Parsons Drove 1.50
Shifnal T v Walsall Wood, Lichfield 2
Shrivenham v Burnham FAC 1
Sidmouth T v Falmouth, Elburton 1
Skelmersdale v Squires Gate 1.50
South Park v Harrow FAT 2
Sporting Khasala v Bedworth 2
Stalybridge v FC Unitec fr 2
Steeton v Darwen, Garstang 2
Stockport Co v Dagenham, Wrexham, Barnet, Kings Lynn, Bromley, Aldershot, Altrincham, Eastleigh, Chesterfield, Maidenhead, Bolton FAC 3
Stocksbridge PS v Stockton, Liversedge, Pickering, NTh Gawber Col ssc, Shildon
Stockton v Ossett U FAC, Frickley, Sheffield, Styocksbridge 2
Stoneham v Portland FAV 1.20
Stratford v Hitchin 2
Street v Brislington, Wellington, Bridgwater, Keynsham, Tavistock, Buckland 2
Studley v Pershore 1
Swaffham T v Gorleston 1
Swindon Supermarine v Taunton, Harrow 2
Telford U v Stamford FAC 2.50
Torpoint v Newquay, Oakhampton, Ottery St Mary, Callington 2
Tytherington v Gillingham T 1
Trowbridge v Calne res, Corsham dev, Warminster sc 1
Vauxhall Motors v AFC Liverpool, Skelmersdale FAC, AVRO, Irlam, Nth Shields FAV, Charnock, Burscough 1.50
Wadebridge v Newquay 2
Walthamstowe v Sawbridgeworth 2
Warminster v Sherborne, Odd Down 1
Warrington T v FC United, Atherton Col, Hyde, Redcliffe 2.50
Welling U v Harrow FAC 2.50
Wellington Amateurs v Wrens Nest 1
Wells C v Warminster, Bishops L, Lonhwell Green 1
Wembley v Oxhey Jets, Virginia Water 1
West Auckland v Bamber Bridge FAC 1
Westbury v Alresford FAVm Roman Glass 1
West Didsbury v Maine Rd, Eccleshall, Sanbach, Ellesmere R 2
Whickham v Consett FAC 2
Whitby T v Hyde, Atherton Col 2
Winsford v Macclesfield 2.50
Witton Albion v Macclesfield/Crewe/Marine/Northwich V PSf, Lancaster 2
Wombwell v Wombwell Main res, Kiveton, Sth Emsall, Handsworth res, New Bohemians 1.50
Woodford T v Stansted 3
Worthing v Bishops Stortford, Cray, Dorking W FAT, Lewes, Potters Bar 2
Wythenshawe T v Congleton, Barnoldswick, Litherland, Prestwick 2
York v Brackley 2.50


Aberdare v Merthyr Saints, Aber ValleyGrange Albion, Bridgend St
Aberstwyth v Aber Valley 2
Barmouth v Aberaeron 1.50
Blaenau Am v Brymbo, Porthmadog, Llanrwst U, Llay Welfare, Brickfield, Sy Asaph, Llanuwchllyn, Denbigh, Saltney 1.50
Brickfield R v Porthmadog 1
Cardiff Draconians v Garden Village 1
Clydach Wasps v Nantygio 1
Conwy v Ashville fr, 1874 Northwich fr, Llangefni/Gresford, Llanidloes 2
Denbigh v Porthmadog 1.50
Garden Village v Penydarren, Cardiff Dracs, Penrhiwceiber R, Pontardawe, Porth, Hakin 1
Goytre v Trethomas Bluebirds 1.50
Penrhiwceiber R v Flint T U, 1
Porthmadog v Mountain R WC, Llanberis WC, Llanrwst, Nntile V, Brickfield R, Rhostyllen, Denbigh T, Llay Welfare, Felinheli, Mold, Llandudno W, Llanuwchllyn, Brymbo, Saltney, Rhydymwyn, Blaenau Ffestiniog 1.50
Llay Welfare v porthmadog 1
St Asaph C v Porthmadog, Mold 1.50
Trethomas Bluebirds v Garden V cup , Caephilly Ath 1.50
West End v Garden V 1


Celtic v Motherwell sept, Jablonec EL 3.50
Hearts v Cove cup, Aberdeen, Celtic 3
Raith R v Brechin cup 1.50
Cove v East Fife, Rangers "B" T QF 2
Broxburn v Tranent Jnr, Lothian Thistle cup, Dundonald, Linlithgow, 2
Dunbar v Penichic/Tranent Jnr, Broxburn SFAC, Souchie Jnrs 1.50
Newtongrange v Hillfield 2
Penicuik v Dunbar 2

Shamrock R v Slovan Brataslava 3
Linfield v Borac ecl 3

Women
Aberdeen v Celtic 2
Arsenal v Everton 2.50
Birmingham v Brighton, Chelsea 2
Blackburn v Sheffield U
C Palace v Bristol C 1
Manchester C v Real Madrid CL 2
Plymouth v Gillingham 1.50
Royal Wootton Bassett v Denham WFAC, Bishops Lydeard, Bideford, Forest Green R 1.50

THEODORE HEISS can now be contacted directly on his email
theodoreheiss@gmx.com
for the Professional Clubs Wants, he will cover postage costs to The Netherlands

Enter content here

Enter supporting content here