Soccer Club Swap Shop "The Catalogue"

Programme Awards 2020-21
Home
NO PROGRAMME NO FANS
Programmes Speedway
Programme Awards 2008-09
Programme Awards 2009-10
Programme Awards 2010-11
Programme Awards 2011-12
Programme Awards 2012-13
programme Awards 2013-14
Programme Awards 2014-15
Programme Awards 2015-16
Programme Awards 2016-17
Programme Awards 2017-18
Programme Awards 2018-19
Programme Awards 2019-20
Programme Awards 2020-21
Programme Awards 2021-22/Speedway 2021
Season 2019-20
Season 2020-21
Season 2021-22
Season 2021-22/Speedway 2021
Programme Awards 2015
Speedway Awards 2009
Speedway Awards 2011
Speedway Awards 2012
Speedway Awards 2013
Speedway Awards 2014
2013 Ladies Football Programmes
2015 Rugby League
programmes 2018-19
Rugby League Programmes 2012-13
Postal Charges
Badges - Football
Other Itams
Links

2020-21 Season

International
Scotland Women,

Euro 2020, Wales in Baku,

Premier League
Tottenham, Chelsea, West Bromwich Albion, Everton, Newcastle United, Fulham, Sheffield United, Aston Villa, Brighton & Hove Albion, Southampton, Arsenal, Leeds United, Liverpool, Manchester United, Crystal Palace, Aston Villa, West Ham United,

Championship
Birmingham City, Stoke City, Bristol City, Rotherham United, Watford, Millwall, Norwich City, Preston North End, Coventry City, Blackburn Rovers, Swansea City,  Middlesbrough, Queens Park Rangers, Brentford,

Division One
Doncaster Rovers, Wigan Athletic, Rochdale, Portsmouth, Peterborough United, Plymouth Argyle, Blackpool, Sunderland, Bristol Rovers, Hull City, Ipswich Town, Sunderland, Charlton Athletic,Lincoln City,

Division Two
Barrow, Colchester United, Exeter City, Southend United, Walsall, Cheltenham Town, Bradford Port Vale, City,  Grimsby Town, Harrogate Town, Salford City,  Tranmere Rovers, Newport County, Morecambe, Bolton Wanderers,Scunthorpe United,

National League
Torquay United, Stockport County, Chesterfield,  Weymouth, Maidenhead United printed copy sent from digital copy, Wealdstone,

South
Weston Super Mare, Tonbridge Angels, Havant & Waterlooville, Dorking Wanderers,

North
York City, Curzon Ashton, Chorley, Hereford, Telford United, Chester, Leamington, Kettering Town,

Isthmian League
Premier
Cray Wanderers, Corinthian Casuals, Enfield Town,

South Central
Northwood, Westfield, Hanwell Town,

South East
Cray Valley Paper Mills, Sittingbourne,

North
Coggeshall Town, Basildon United,

Northern Premier League
Premier
FC United of Manchester, Radcliffe, Stalybridge Celtic, Bamber Bridge, South Shields, Ashton United, Whitby Town, Stafford Rangers, Gainsborough Trinity, Mossley,

South East
Spalding United, Ilkeston Town, Glossop North End, Sutton Coldfield Town, Loughborough Dynamo, Worksop Town,

North West
Ramsbottom United,  Marske United, Kendal Town, Tadcaster Albion, Marine, Runcorn Linnets, Widnes,

Southern League
Premier South
Harrow Borough, Swindon Supermarine, Tiverton Town, Hendon, Gosport Borough, Hayes & Yeading United, Beaconsfield Town,

Premier Central
Bromsgrove Sporting, Rushden & Diamonds, Kings Langley, Bedford Town, Hitchin Town, Rushall Olympic,

One South
Larkhall Athletic, AFC Totton, Bristol Manor Farm, Basingstoke Town,

One Central
Kidlington, Coleshill Town,

Spartan League
Premier
Broadfields United, Wembley, Leverstock Green, Eynesbury Rovers, Dunstable Town,

One
Rayners Lane,  Milton Keynes Irish, Langford,  Buckingham Athletic,

Western League
Premier
Shepton Mallet, Buckland Athletic, Bridport, Clevedon Town, Bradford Town,  Westbury United, Roman Glass, Cadbury Heath,  Bridgwater Town, Oldland Abbotonians,

One
Wells City, Corsham Town, Radstock Town, Devises Town, Wincanton Town, Calne Town,

North West Counties League
Premier
Litherland REMYCA, Skelmersdale United, Warrington Rylands, Northwich Victoria, Runcorn Town, Irlam, Squires Gate, Charnock Richard,  Lower Breck, Padiham, AVRO,

Division One North
Daisy Hill, Golcar United, AVRO, AFC Bury, Darwen,

Division One South
Sandbach  United, Cheadle Town, Vauxhall Motors, Stockport Town, Eccleshall, Barnton, St Martins,

United Counties League
Premier
Anstey Nomads, Quorn, Shepshed Dynamo, Wellingborough Town, Cogenhoe United, Oadby Town, Desbrough Town, Harborough Town,

One
St Andrews, Bourne Town, Wellingborough Whitworth, Burton Park Wanderers,

Midland Football League
Premier
Gresley, Romulus, Worcester City, Coventry Sphinx,  Newark,

One
ChelmsleyTown, Ashby Ivanhoe, Paget Rangers, Stafford Town, Hinckley,

Northern Counties East League
Premier
Maltby Main, Knaresborough Town, Bridlington Town, Bottesford Town, Garforth Town, Handsworth,

One
North Ferriby, Selby Town, Campion, Winterton Rangers,

Northern League
Division One
Thornaby, Newcastle Benfield, Whitley Bay, Consett,

Division Two
Crook Town, Jarrow, Heaton Stannington, Redcar Athletic,

Hellenic League
Premier
Royal Wootton Bassett Town, Ardley United, Fairford Town, Burnham, Tuffley Rovers, Binfield, Westfields,

Division One East
Risborough Rangers,

Division One West
Malvern Town, Bourton Rovers, Stonehouse Town,

Combined Counties League
Premier
Cobham, Guildford City, Colliers Wood United, Hanworth Villa,

Division One
Westside, Tooting Bec, Walton & Hersham,   Fleet Spurs,    Epsom & Ewell,                 

Wessex League
Premier
AFC Porchester, Shaftesbury, Cribbs, Tadley Calleva, Christchurch, Portland United, Cowes Sports,  Fareham Town, Alresford United, Lymington Town, Baffins Milton Rovers,

One
Fawley AFC, Verwood Town,

Eastern Counties
Premier
Swaffham Town, Long Melford, Norwich United,  Gorleston, Thetford Town, Hadleigh United, Haverhill Rovers, Walsham Le Willows, Mildenhall Town, Stanway Rovers, FC Clacton,

North
March Town United, Fakenham Town, Lakenheath, Downham Town,


South
Harwich & Parkston,

Southern Counties "Kent" League
One
Snodland Town, Glebe, Punjab United,

Southern Combination "sussex" League
Premier
East Preston,Eastbourne Town,

One
Worthing United, Bexhill United,



Two
Rustington,

Essex Senior League
Hoddedon Town,Walthamstow


West Midland Regional
Premier
Wolverhampton Casuals, Shifnal Town, Bilston Town, Cradley Town, Dudley Town,

Division One
Wellington Amateurs, Allscott Heath, Wyrley United,

East Midlands Counties
Shirebrook Town, Radford,

South West Peninsula League
East
Newton Abbot Spurs, Sidmouth Town, Honiton Town, Crediton United, Millbrook, Ilfracombe Town, Bovey Tracey, Axminster Town, Elburton Villa, Torpoint Athletic, Dartmouth, Cullompton Rangers,

West
Saltash, Wadebridge Town, Newquay, St Austell, Mousehole, Sticker, St Blazey, Launceston,

Devon Football League
North East Division
Topsham Town,

Anglian Combination
Premier
Blofield United, Beccles Town, Harleston Town,

Division One
Watton United, Wymondham Town, Heacham,

Division Four
Dersingham Rovers,

Cambridgeshire County League
Premier
Over Sports, Eaton Socon,

Sheffield & Hallamshire League
Premier
Wakefield AFC,

Salop Premier League
Dawley Town,

Northern Football Alliance
Percy Main Amateurs,

Bedfordshire County League
Elstow Abbey,

Olympian League
Premier
Springfield,

Hampshire League
Hayling United,

Middlesex County League
Premier
Clapton,

Devon & Exeter League

Premier East
Dawlish United,
Division Two
Axminster Town,

Southern Intermediate League Premier Hambledon,
Other
Brentford "B", Mummery Cup Final, EFL U19 Final, Beds Intermediate Final,

Scottish
Premier
Hibernians, St Mirren,  Kilmarnock, Aberdeen, Celtic, St Johnstone, Motherwell, Rangers,

Championship
Alloa Athletic, Arbroath, Dundee, Hearts of Midlothian,

One
Falkirk, Partick Thistle,

Non League
Oakley United,  Leith Athletic, Broxburn Athletic, Berwick Rangers,

Others
Cup Semi Finals Hearts v Hibs, League Cup Semi Hibs v St Johnstone, Livingstone v St Mirrenm West Sussex & District Sunday League Finals division 1, division 2, division 3.

Wales
Cymru
Conwy Borough,


Ireland
Glentoran,

Shamrock Rovers


Australia
Perth Glory

Ladies
Super League
Arsenal,  West Ham United,

Premier South
Watford, Hounslow "unofficial"


Midland
Wolverhampton Wanderers,
Youths
FC United of Manchester, K Sports,  East Preston U23,

Total  May 22nd  366

Wembley, Cockfosters, Rayners Lane,   unofficial

Results of Awards

Ladies
1st Wolverhampton Wanderers,
2nd Watford,
3rd West Ham United



Non League final
1. Stockport County
2. Torpoint Athletic
3. Leamington
4. Bridlington Town
5. Walthamstow
6. Hoddesdon Town
7. Corsham Town
8. Epsom & Ewell
9. South Shields
10. Corinthian Casuals
jt Royal Wootton Bassett Town
12. AFC Rushden & Diamonds
13. Tonbridge Angels
14. FC Clacton
15. Redcar Athletic
16. Tadcaster Albion
17. Northwoo
18. Kettering Town
19. Shaftesbury
20. Portland United
jt Hitchin Tow
22. Newton Abbot Spurs
23. Dudley Town
24. Radcliffe
25. North Ferriby
26. Dunstable Town
27. Gresley Rovers
28. Coventry Spinx
29. Squires Gate
Jt Stafford Rangers
31. Ilkeston Town
32. Baffins Milton Rovers
33. Buckland Athletic
34. Bromsgrove Sporting
35. Winterton Rangers
36. Wakefield AFC
37. Handsworth
38. Guildford City

League Clubs
1. West Ham United
2. Wolverhampton Wanderers
3. Exeter City
4. Watford
5. Norwich City
6. Rochdale
7. Portsmouth
8. Brighton & Hove Albion
9. Fulham
10 Crystal Palace

Scotland
1. Aberdeen
2. Rangers
3. Alloa Athletic

Enter supporting content here