Programmes 2023-24

Home
Programme Awards 2008-09
Programme Awards 2009-10
Programme Awards 2010-11
Programme Awards 2011-12
Programme Awards 2012-13
programme Awards 2013-14
Programme Awards 2014-15
Programme Awards 2015-16
Programme Awards 2016-17
Programme Awards 2017-18
Programme Awards 2018-19
Programme Awards 2019-20
Programme Awards 2020-21
Programme Awards 2021-22
Programme Awards 2022-23
Programme Awards 2023-24
Season 2019-20
Season 2020-21
Season 2021-22
Season 2022-23
Programmes 2023-24
Programme Awards 2015
Speedway Awards 2009
Speedway Awards 2011
Speedway Awards 2012
Speedway Awards 2013
Speedway Awards 2014
2013 Ladies Football Programmes
Programmes Speedway
2015 Rugby League
Postal Charges
Badges - Football
Other Itams
Links

Soccer Club Swap Shop "The Catalogue"

Enter subhead content here

Arsenal v PSV Eindhoven, Nottm Forest 4
Burnley v Luton 3.50
Chelsea v Luton T, Arsenal, Manchester C, Nottm For, Sheffield U, PNE FAC, Fulham, Middlesbrough LC 4
Crystal Palace Arsenal, Spurs 3.50
Exeter C v Stevenage CC 1.50, Reading 3.50
Fulham v Hoffenheim, Tottenham, Brentford 3.50
Grimsby T v Wimbledon, Mansfield, Salford, Barrow, Accrington, Gillingham, Colchester, Sutton U, Crewe, Harrogate T, Walsall, Notts County, Crewe 3
Harrogate T v Morecambe, Barrow 3
Ipswich T v Bristol R LC, Blackburn, Stoke C, Swansea, Norwich, LKeicester, Maidstone FA Cup "3" 3.50
Leeds Utd v Coventry C 3.50
Manchester Utd v C Palace, Brentford 4
Newcastle Utd v A Villa 3.50
Norwich v Hull C 4
Plymouth v Birmingham 3.50
Portsmouth v Peterborough LC 2
Stockport Co v Manchester U u21 cup 2
Watford v Plymouth, Ipswich 3.50

Axminster v Honiton 2
Aylestone Park v Sherwood Col FA Cup
Barkingside v Hoddesdon/May & Baker/Cannons Wood, Enfield Boro, Clapton/Southend Manor 1.50
Barnstable v Brixham 2
Bedford Town v Dunstable, Kings Langley, Ware, Gorleston Barton R 3
Bideford v Willand R 2
Billingham T v Billingham Synthonia 2
Boreham Wood v Watford/WHU/Brentford 5, Solihull 3
Boston T v Scunthorpe 3.50
Bradford PA v Bradford C, Huddersfield 3, Blackpool, Chorley 1
Bristol Telephones v Middlezoy R 1
Brixham v Buckland 2
Broadfields v Virginia Water FAV, Chalfont St Peter, Burnham 2
Brockenhurst v Hamble, Cowes Sports 2
Buckland v Ilfracombe 2
Bury v W Didsbury & Chorlton 3
Calne v Malmesbury, Sporting Club Inkberrow 1.50
Charnock Richard v Bury 2
Chedder v Torridgeside FAV 1
Chelmsford v Havant & Waterlooville 3
Chesham v Enfield T FAT, Plymouth Parkway 3
Chester v Kings Lynn 2.50
Chester Le Street U v Prudhoe 2
Chippenham v Tonbridge, Dartford, Taunton, St Albans 2
Clevedon T v Brixham 2
Colliers Wood v Knaphill, Balham 2
Corsham v Highworth, Thornbury 2
Cowes Sports v Southampton cup 1
Dagenham v York C 3
Darlington v Gloucester C 3
Dereham v Sherringham 2
Devises v Stonehouse 1.50
Dorchester Sports v Bridport res, Balti Sports 1.50
Dorking Wanderers v Wealdstone 3
Downton v BTC Southampton cup, Aylesford, Whitchurch 2
AFC Dunstable v Biggleswade T, Waltham Abbey, Kings Langley, North Leigh 2
Dunstable T v Barnet fr, Cockfosters, Aylesbury Vale, Colney Hth, Stanstead, Baldock, Sawbridgeworth 2
Easington Col v Chester Le St Town 1.50
Elite v Doncaster C 1.50
Enfield T QPR 1
Fairford T v Clanfield cup 1.50
Farsley Celtic v York C Fr, Kings Lynn 3
Fisher v Redhill/Basildon U/Hullbridge, Stansfield KST 2
Frome v Cirencester FAT, Clevedon FAC, Willand R, Cribbs FAT 2
Gainsborough Tr v Manchester Utd 2.50
Gateshead v Ebbsfleet 3
Gillingham v Shirehampton, Cadbury Heath, Bristol Telephones, Radstock 1.50
Hailsham v Rustington, Bosham, Jarvis Brook 1
Harborough T v Rugby, Anstey Nomads, Chelmsford C FAT, Sporting Khalsa, AVRO FAT, Lye, Biggleswade FAT,Boldmere, Lye FAT, Walsall Wood,
Harrow v Poole, Bracknell FAC, Margate FAT, Bracknell/Beaconsfield T FAT 2
FC Hartlepool v Prudhoe 1.59
Hitchin T v Redditch, Nuneaton 2.50
Jarrow v Chester Le Street T 1
Kettering v Needham Market 2.50
Larkhall v Bemerton Heath 1.50
Malvern v Moousehole FAT, Bideford 2
Matlock v Marske 2
Melksham T v Exmouth T, Malvern, Bashley 2
Merthyr v Newport Co, Taunton FAC, Chesham, Gosport, Tiverton, Dorchester, Sholing, Winchester C, Plymouth Parkway, Totton, Poole 2
Middlezoy v Cadbury Hth 1.50
Moneyfields v Fleetlands 1
Newark & Sherwood v Hucknall T FA Cup 1.50
Newcastle BS v Redcare T 2
North Ferriby v Hull C, Crook FAC, Cleethorpes, Belper 2
Northwood v Corinthians, Binfield, Cray Valley FAC 2
Okehampton v Torrington, Brixham 1
Oldham v Aldershot 3
Oldland Abbotonians v Clevedon T, Helston 1.50
Paulton v Bideford, Willand R 2
Penzance v Mullion, Truro C res 1.50
Peterborough Sp v Scarborough 2
Portishead v Wells 1
Portland U v Lymington, Blackfield, Romsey, Cowes, Moneyfields, Porchester 1
Prudhoe v Jarrow 1
Rayners Lane v Edgware & Kingsbury, Harefield, Wallingford & Crowmarsh, Hilltop 2
Redcar T v Billingham T 2
Royal Wootton Bassett v Elburton Villa FAV, Longlevens, Hereford Boys 2
Rushall Olympic v Scunthorpe 3
Scaborough v Chester, Gloucester C, Bishop's Stortford, Buxton, Forest Gr FAC, Farseley Celtic 3
Selby T v Armthorpe 2
Shaftesbury v UN Portsmouth, Hamble Club FAC 2
Shepton Mallet v Helston, Wellington, Barnstable T FAV 1
Sherwood Colliery v Deeping 2
Sidmouth v Crediton 1
Skelmersdale v Cheadle, Kendall, Balderswick, Wythenshawe 2
South Shields v Scarborough 3
Spennymoor v Tamworth 3
Stotfold v Kidlington 2
Swallownest v Retford, Selby, Brigg 2
Tadcaster v Frickley 2
Tamworth v Scarborough, Gloucester C 2.50
Tavistock v Barnstable 2
Torpoint v Portland FAV 2
Trowbridge v Amesbury, Kingsdown cup 1.5
Warminster v Wincanton, Bishops Sutton 1.50
Warrington T v Farsley Celtic 2
Wells C v Longwell Gr 1.50
Welton R v Clevedon T 1
Wendron v Penzance, Callington 2
West Allotment Celtic v Guisborough 1.50
West Auckland v Redcar Ath 1.50
Westbury v Mousehole , Melksham, Wimborne, Bemerton HH 2
Weymouth v Chippenham 3
Whickham v Bury FA Vase 2
Whitby T v Whitby Fishermans Soc, South Shields Fr, Prescott Cables FAC, Chelmsford FA Cup, Guiseley 2
Whitley Bay v Tow Law 2
Wincanton v Cribbs res 1.50
Winchester C v Reading C FAC, Sholing 2
Wroxham v Concord R 1.5
York C v Boreham Wood 3.50


Dundee v Inverness cup 2.50
Dundee U v Partick cup 1.50
Livingston v Hamilton cup 2, Clyde cup, Aberdeen, Ayr cup 3

Womens
Bath C v Purton, Royal Wootton Bassett 2
Portsmouth v Southampton cup 2
Royal Wootton Bassett v Poole 2
Watford v Durham, Southampton, C Palace 2

Abercam Utd v Trethomas Bluebirds 1
Airbus UK v Caersws, Holywell, Chirk, Porthmadog 2
Bala T v Cardiuff Met, Connahs Quay 2
Barmouth & Dyffryn v Abermule, Forden, Llanfair cup 2
Britton Ferry v Llanelli, Trefelin, Caerau 2
Chirk v Buckley, Flint T, Denbigh, Porthmadog 1.50
Clydach Waspe v Croesyceiliog, Newport Cor, Rogerstone, New Inn cup, Caerleon 1
Cwmbran Town v Cefn Fforest, Pill, Riverside 2
Flint Town U v Buckleyt, Denbigh cup, Denbigh 2
Garden Village v Dafen Welfare, Cwmamman, Bryn, Rockspur Fords, Evans & Williams, , AFC Glais, Bettws FAT, Giants Grave FAT, Newport C 2
Porthmadog v Llanidloes, Chirk, Guilsfield, Ruthin, Glantraeth, Denbigh, Prestatyn, Flint T Utd, Cardiff Airport WC, Caersws, Buckley, Ruthin, Mold 2
Treowen Stars v Chepstow, Goytre, Goodwick U, Treeharris, Risca, Abercarn 2

Enter content here

Wants

A Fox of Margate is seeking 2023-24 Kent and Sussex Clubs Programmes

Milan Machin of Dersingham is seeking 2023-24 Programmes from UCL League Clubs and Eastern Counties League Clubs

Enter supporting content here