Programme Awards 2021-22

Home
Programme Awards 2008-09
Programme Awards 2009-10
Programme Awards 2010-11
Programme Awards 2011-12
Programme Awards 2012-13
programme Awards 2013-14
Programme Awards 2014-15
Programme Awards 2015-16
Programme Awards 2016-17
Programme Awards 2017-18
Programme Awards 2018-19
Programme Awards 2019-20
Programme Awards 2020-21
Programme Awards 2021-22
Programme Awards 2022-23
Programme Awards 2023-24
Season 2019-20
Season 2020-21
Season 2021-22
Season 2022-23
Programmes 2023-24
Programme Awards 2015
Speedway Awards 2009
Speedway Awards 2011
Speedway Awards 2012
Speedway Awards 2013
Speedway Awards 2014
2013 Ladies Football Programmes
Programmes Speedway
2015 Rugby League
Postal Charges
Badges - Football
Other Itams
Links

Soccer Club Swap Shop "The Catalogue"

Top 40

Non League
1. Leamington
2. Portland United
3. Stockton Town
4. Stockport County
5. Chelmsford City
6. Royal Wootton Bassett Town
7. Grimsby Town
8. Torpoint Athletic
9. Hednesford Town
10 Horsham
....South Shields
12 Corinthian Casuals
13 Bury
14 Baffins Milton Rovers
15 Tonbridge
16 Walthamstowe
.....Hoddesdon Town
18 Dunstable Town
19 FC Halifax Town
20 Bridlington Town
21 Brackley Town
22 Brocton
23 Maine Road
24 Frickley
25 Wythenshawe Amateurs
26 Barton Town
27 Street
28 Bridgwater United
29 Worthing
30 North Shields
31 Prescot Cables
32 Charnock Richard
33 Corsham Town
34 Northwood
35 Jersey Bulls
36 Chippenham Town
37 Stafford Rangers
38 Swindon Supermarine
39 Enfield Town
40 Newton Abbott Spurs
.....North Ferriby
.....Clay Cross Town
.....Runcorn Town
.....Moneyfields
45 Steeton
.....Darwen
.....Sherringham
.....Goole
.....Rushden & Diamonds
.....St Austell
.....Redcar Athletic
52 Wimborne Town
53 Plymouth Parkway
54 Chesham United
55 Darlington
56 Hitchin Town
57 Atherstone Town
58 Tunbridge Wells
59 Chester Le Street


Womens
1st Royal Wootton Bassett Town
2nd Manchester United
3rd Everton

Late Arrivals
Bath City "National South",
Merstham "Isthmian League,
Takeley "Essex Senior"
Coleshill Town "Southern League"
SSM League Cup Final
FA Trophy/FA Vase Finals
Womens FA Cup Final

Final 640 Programmes

Wales
Top 10
1. Barmouth & Dyffryn United
2. Cardiff Metropolitan University
3. Cwmamman United
4. Porthmadog
5. Aberystwyth Town
6. Denbigh Town
7. Penrhiwceiber Rangers
8. Colwyn Bay
9. Newtown
10 Bala Town

Scotland
Pro
1. Hearts of Midlothian
2. Rangers
3. Aberdeen
4. Cove
5. Kelty Hearts
Non League
1. Pencicuik Athletic
2. Gala Fairydean Rovers
3. Dunbar United

EVEN LATER STOCK

Later arrivals
England
Newport IoW, Wessex League Ch Cup Final

Wales
Meifod, Vale United

Scotland
Vale of Leithen

Netherlands, England, Wales

648

Professional Clubs
Top 10
1. West Ham United
2. Leicester City
3. Norwich City
4. Bournemouth
5. Exeter City
6. AFC Wimbledon
7. Sheffield United
Jt West Bromwich Albion
9. Leyton Orient
10 Portsmouth
11 Ipswich
12 Newcastle United
13 Burnley
14 Preston North End
15 Colchester United

FOOTBALL
Internationals
Euro 2021 Final, Scotland, England, Wales, Independant Wales,

League
Premiership
Brentford, Leicester City*, Newcastle United, Norwich City, Tottenham, Wolverhampton Wanderers, Burnley, Chelsea, Manchester City, Everton, Brighton & Hove Albion, Crystal Palace, Watford, Manchester United, West Ham United*, Aston Villa, Southampton, Liverpool, Watford, Arsenal,
1st West Ham United 2nd Leicester City 3rd Norwich City

Championship
Cardiff City, Huddersfield Town, Preston North End, Queens Park Rangers, Bristol City, West Bromwich Albion, Birmingham City, Barnsley, Middlesbrough, Hull City, Stoke City, Peterborough United, Coventry City, Blackpool, Millwall, Swansea City, Bournemouth*, Sheffield United, Blackburn Rovers, Nottingham Forest,

One
Cheltenham Town, Sunderland, Portsmouth, Bolton Wanderers, Wigan Athletic, Wycombe Wanderers, Lincoln City, Accrington Stanley, Ipswich Town, AFC Wimbledon, Milton Keynes Dons, Burton Albion, Rotherham United, Sheffield Wednesday, Shrewsbury Town,

Two
Exeter City*, Colchester United, Tranmere Rovers, Bristol Rovers, Salford City, Orient, Rochdale, Bradford City, Oldham Athletic, Scunthorpe United, Sutton United,

National League
Premier
Grimsby Town*, Solihull Moors, Stockport County*, Weymouth, Chesterfield, Altrincham, AFC Fylde, FC Halifax Town*, Notts County, Torquay United, Kings Lynn Town, Woking, Dagenham & Redbridge,
1st Stockport County 2nd Grimsby Town 3rd FC Halifax Town

South
Havant & Waterlooville, Maidstone United, Gravesend & Northfleet, Welling United, Hemel Hempstead Town, Chelmsford City*, St Albans City, Dorking Wanderers, Tonbridge Angels*, Chippenham Town*, Billericay Town, Hungerford Town, Slough Town,
1st Chelmsford City 2nd Tonbridge Angels 3rd Chippenham Town

North
Alfreton Town, Southport, Chorley, Brackley Town*, Chester, Gloucester City, Darlington, York City, Telford United, Curzon Ashton, Gateshead, Kidderminster Harriers, Blyth Spartans, Bradford Park Avenue, Farsley Celtic, Leamington,
1st Leamington 2nd Brackley Town 3rd Darlington

Southern League
Premier League South
Harrow Borough, Hendon, Chesham United, Farnborough, Salisbury, Hartley Wintney, Beaconsfield Town, Swindon Supermarine*, Walton Casuals, Kings Langley, Truro City, Hayes & Yeading United, Gosport Borough, Taunton Town, Poole Town, Merthyr Town, Wimborne Town, Yate Town, Metropolitan Police,
1st Swindon Supermarine 2nd Wimbourne Town 3rd Chesham United

Premier Central
Hednesford Town*, Rushden & Diamonds*, Bromsgrove Sporting, Peterborough Sports, Hitchin Town, Rushall Olympic, Stourbridge, Leiston, Barnstable Town, Stratford Town, Alvechurch, Nuneaton Borough,
1st Hednesford Town 2. Rushden & Diamonds 3rd Hitchin Town

One South
Bristol Manor Farm, Bideford, Melksham Town, Larkhall Athletic, Lymington Town, Plymouth Parkway*,
1st Plymouth Parkway

One Central
Bedford Town, AFC Dunstable, St Neots Town, Harlow Town,

Northern Premier League
Premier
FC United of Manchester, Stalybridge Celtic, Buxton, Warrington Town, Gainsborough Trinity, Ashton United, Hyde United, Bamber Bridge, Matlock Town, Whitby Town, Scarborough, Morpeth Town, Radcliffe, Stafford Rangers, Witton Albion, South Shields*, Atherton Collieries*, Grantham Town,
1st South Shields 2nd Stafford Rangers 3rd Atherton Colleries

West
Warrington Rylands, Glossop North End, Trafford, Bootle, Mossley, Prescot Cables*,
1st Prescot Cables

East
Cleethorpes Town, Bridlington Town*, Tadcaster Albion, Marske United, Stockton Town*, Stocksbridge Park Steels, Lincoln United, Pontefract Colleries, Worksop Town, Frickley Athletic*,
1st Stockton Town 2nd Bridlington Town 3rd Frickley Athletic

Midland
Bedworth United, Belper Town, Corby Town, Carlton Town, Shepshed Dynamo, Sporting Khasala, Chasetown,

Isthmian League
Premier
Kingstonian, Worthing*, Dulwich Hamlet, Enfield Town, Potters Bar Town, Horsham*, Corinthian Casuals,
1st Horsham 2nd Corinthian Casuals 3rd Worthing

One South East
Vickers Crayford Dartford, Chichester City, Three Bridges,

One South Central
Staines Town, Binfield, Northwood*, Basingstoke, Chalfont St Peter, Tooting & Mitcham United, Sutton Common Rovers,
1st Northwood

One North
Basildon United, Barking, Coggeshall Town, Felixstowe & Walton*, Hashtag United,

North West Counties League
Premier
Northwich Victoria, Longridge Town, Vauxhall Motors, Irlam, Lower Breck, Prestwich Heys, Charnock Richard, Runcorn Town, Skelmersdale United, AFC Liverpool, Burscough, Winsford United, Wythenshawe Town, AVRO,
1st Charnock Richard 2nd Runcorn Town

South
Stockport Town, Sandbach United, Abbey Hey, Cheadle Town, Cheadle Heath Nomads, St Martins, Maine Road, West Didsbury & Chorlton, Eccleshall, Barnton, Wythenshawe Amateurs, Alsager Town, Brocton*, Ellesmere Rangers, Rocester,
1st Brocton 2nd Maine Road 3rd Wythenshawe Amateurs

North
Daisy Hill, Chadderton, Ilkley Town, Darwen, AFC Blackpool, Campion, Pilkington, Nelson, Bury AFC, St Helens Town, Atherton Laburnhum Rovers, Ashton Town, Cleator Moor Celtic, South Liverpool, Steeton*,
1st Bury AFC 2nd Steeton

Spartan League
Premier
Oxhey Jets, Broadfields United, Dunstable Town*, Aylesbury Vale Dynamoes, Milton Keynes Irish, Risborough Rangers, London Colney, Flackwell Heath,
1st Dunstable Town

Division One
Buckingham Athletic, Long Grendon, Letchworth Garden City, Shefford Town & Campton, Winslow United, Stotfold,

Two
Pitstone & Ivinghoe, Eynesbury United,

Southern Counties East
Premier
Fisher, Deal Town, Kennington, Glebe, Bridon Ropes, Rusthall, Tunbridge Wells, Erith & Belvedere,
1st Tunbridge Wells

One
Stansfield, Tooting Bec,

Southern Combination
Premier
Newhaven, Bexhill United, AFC Vanrndeanians, Eastbourne United, Hassocks, Lingfield,

One
Mile Oak, Montpellier Villa, Arundel,

Two
Storrington Community,

Combined Counties
Premier North
Hanworth Villa, Wembley, Burnham, Reading City, Holyport, Ascot United, Windsor, Frimley Green, Virginia Water, Guildford City*,
1st Guildford City

Premier South
Horley Town, Redhill, AFC Croydon Athletic, Balham, Sheerwater, Walton & Hersham, Jersey Bulls*,
1st Jersey Bulls

One
Rayners Lane, Berks County, Langley, Westside, British Airways,

Wessex League
Premier
Horndean, Moneyfields, Fareham Town, Porchester, Bournemouth, Portland United*, Baffins Milton Rovers*, AFC Stoneham, Cowes Sports, United Services Portsmouth, Alton Town, Bashley, Hamworthy United, Brockenhurst, Blackfield & Langley, Shaftsbury,
1st Portland United 2nd Baffins Milton Rovers 3rd Moneyfields

One
Folland Sports, Millbrook, Petersfield Town, Infinity, New Milton Town, Bemerton Heath Harlequins

Eastern Counties League
Premier
Norwich United, Lakenheath, Fakenham Town, Mildenhall Town, Ely City, Swaffham Town, Kirkley & Pakefield, Wroxham, Witton United,

One North
Diss Town, Parson Drove, Sherringham,
1st Sherringham

One South
May & Baker, Wivenhoe Town, Barkingside, Buckhurst Hill, Holland,

Western League
Premier
Buckland Athletic, Shepton Mallet, Street*, Cadbury Athletic, Bridgwater United, Devizes Town, Keynsham Town, Bridport, Saltash United, Exmouth Town, Mousehole, Clevedon Town,
1st Street 2nd Bridgwater United

One
Tytherington Rocks, Gillingham Town, Oldland Abbotonians, AEK-Boco, Odd Down, Wells City, Radstock Town, Wincanton Town, Bishop Sutton, Sherborne Town, Warminster Town, Portishead Town, Hengrove Athletic,

Hellenic League
Premier
Royal Wootton Bassett Town*, Westbury, Thornbury Town, Shrivenham Bradford Town, Corsham Town, Brinscombe & Thrupp, Fairford Town, Malvern Town, Bishops Cleeve,
1st Royal Wootton Bassett Town 2nd Corsham Town

One
Studley,

United Counties League
Premier South
Wellingborough Town, Harborough Town, Lutterworth Town, Desborough Town, Easington Sports, Eyensbury Rovers,

North
Pinchbeack United, Anstey Nomads, Sleaford Town, Deeping Rangers, Sleaford Town,

One
Wellingborough Whitworth,

Northern Counties East League
Premier
Emley, Sherwood Colliery, Goole, Handsworth, Knaresborough, Garforth Town, Staveley Miners Welfare, Silsden, Winterton Rangers, Albion Sports, Barton Town*,
1st Barton Town 2nd Goole

One
Selby Town, North Ferriby*, Glasshoughton Welfare, Hall Road Rangers, Harrogate Railway, Hallam
1st North ferriby

Essex Senior
Walthamstow*, West Essex, Woodford Town, Sporting Bengal United, Stanway Rovers, Hoddesdon Town*, FC Clacton*,
1st Walthamstowe & Hoddesdon 3rd FC Clacton

Northern League
One
Whitley Bay, Redcar Athletic, Whickham, Conset, Newcastle Benfield, West Allotment Celtic, North Shields*, Ashington, Sunderland RCA,
1st North Shields 2nd Redcar Athletic

Two
Redcar Town*, Heaton Stannington, Boldon CA, Birtley Town, Carlisle City, Ryton & Crawcrook Albion, Chester Le Street Town, Easington Colliery,
1st Chester Le Street Town,

Midland Football League
Premier
Hanley Town, Worcester City, Stone Old Alleynians, Racing Club Warwick, Shifnal Town, Boldmere St Michaels,

One
AFC Bridgnorth, Bilston Town, Atherstone Town*, Cradley Town,
1st Atherstone Town

South West Peninsula
Premier East
Newton Abbott Spurs*, Brixham, Stoke Gabriel & Torbay Police, Axminster Town, Bovey Tracey, Sidmouth Town, Torpoint Athletic*, Cullompton Rangers, Ottery St Mary, Dartmouth, Crediton United, Honiton Town,
1st Torpoint Athletic 2nd Newton Abbott Spurs

Premier West
Camelford, St Austell*, Wendron United, Okehampton, Wadebridge Town,
1st St Austell

West Midlands Regional
Gornal Athletic, Wellington Amateurs, Wyrley United,

West Lancashire League
Premier
Fulwood Amateurs,

Reserve Two
Carnforth Rangers Reserves,

Central Midlands League
Premier South
Wirksworth Ivanhoe,

Premier North
Clay Cross Town*, Dearne & District
1st Claycross Town

Cheshire League
Knutsford,

Kent County League
Premier
Peckham Town*

One
Cuxton 91*,

Wiltshire Senior
Trowbridge Town, Purton,

Dorset
Premier
Hamworthy Recreation, Dorchester Sports,

Northern Alliance
Premier
Percy Main,

Anglian Combinatio
One
Watton United,

Four
Norton Athletic,

Oxfordshire Senior League
Premier
Southam United,

West Yorkshire
Premier
Huddersfield Amateurs,

Gloucestershire County
Shirehampton, Wick*, English Bocknor, Bromley Heath United, Broadwell Amateurs, Frampton United, Gala WiltonHanham Athletic, Hardwicke, Henbury, Little Stoke, Patchway Town*, Quedgeley Town*, Rockleaze Rangers, Ruardean Rangers, Sharpness
1st Wick 2nd Patchway Town 3rd Quidgeley Town

Sheffield & Hallamshire
Premier
Wakefield* merit

One
Wombwell Town, merit

Suffolk & Ipswich League
Senior
Henley Athletic,

Scotland
Premiership
St Mirren, Motherwell, Aberdeen, Dundee, Dundee United, Hibernians, Hearts of Midlothian, Celtic, Rangers,

Championship
Raith Rovers, Greenock Morton,

One
Dumbarton, Alloa Athletic, Falkirk, Cove Rangers,

Two
Stirling Albion, Stenhousemuir, Kelty Hearts,

Non League
Gala Fairydean Rovers, Newton Grange Star, Dunbar United, Broxburn Athletic, Preston Athletic, Auchinlack Talbot, Penicuik Athletic, Hill of Beath Hawthorn, Caledonian Braves,

Wales
Premie
Cardiff Metropolitan University, Bala Town, Newtown, Aberystwyth Town,

Cymru North
Colwyn Bay, Conwy Borough, Guilsfield, Llanidloes Town, Ruthin Town, Gresford Athletic,

South
Llanelli Town, Goytre United, Undy Athletic

South West Alliance
Merthyr Saints,

Welsh League "Ardal"
South East
Abertillery Bluebirds, Trethomas Bluebirds, Treowen Stars, Corwen, Newport City, Monmouth Town,

South West
Penrhiwceiber Rangers, Cardiff Draconians, Westend, Rhondda, Cwmamman United*, Garden Village,
1st Cwmamman United

North West
Porthmadog*, Blaenau Amateurs, St Asaph City, Saltney Town, Brickfield Rangers, Llay Welfare, Denbigh Town*,
1st Porthmadog 2nd Denbigh Town

South Wales Alliance
Aberdare Town,

Mid Wales
West
Barmouth & Dyffryn United, Merit

North West Coast
Mountain Rangers,

Gwent County
Premier
Clydach Wasps,

Premier One
Blaenavon Blues,

Irish inc North
Shamrock Rovers, Linfield, Bohemians, Glentoran,

WOMEN
Top
1st Royal Wootton Bassett Town
2nd Manchester United
3rd Everton

Premiership
Chelsea, West Ham United, Everton, Manchester United, Manchester City, Birmingham City, Arsenal,
1st Manchester United 2nd Everton

Championship
Crystal Palace, Blackburn Rovers, London City,

National League
North
Loughborough Lightning,

South
Bridgwater Town, Plymouth Argyle, Queens Park Rangers, Portsmouth, AFC Wimbledon,

Division One Midlands
Boldmere St Michaels

South West Regional
Royal Wootton Bassett Town,

Dorset League
Weymouth,

West Midlands
Stourbridge,

Scotland Premier
Aberdeen,

Other
Centenary Cup "Derbyshire, Clevedon Town U18, West Bromwich, Stafford Schools, Northampton Town U18, Portland Old Boys
1st Portland Old Boys

March 2nd 2022 programmes 490
March 13th 2022 programmes 525
March 20th 2022 programmes 532
April 3rd 2022 programmes 561
April 10th 2022 programmes 567
April 17th 2022 programmes 577
April 23rd 2022 programmes 593
April 26th 2022 programmes 609
May 1st 2022 programmes 624
May 8th 2022 Programmes 633

Enter content here

Enter content here

Enter supporting content here